• Producent: Tribest
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: funkcja reverse
  • Moc: 200 W
  • Prędkość obrotowa: 110 obr/min
  • Pojemnik na sok: tak

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 Green Star Elite GSE-5050 to ulepszony model wyciskarek Green Star Elite, nagradzanych za niedoścignioną jakość. W GSE 5050 pozostały zastosowane spektakularne rozwiązania, które sprawiają, iż napoju jest znacznie więcej niżeli przy wykorzystywaniu innych porównywalnych maszyn.

To zasługa wolnych obrotów - 110 obr./minutę. Wyciskarka Green Star jest niezastąpionym urządzeniem podczas wykorzystywania wszystkich terapii sokowych (m. In. Terapia Gersona). Wersja z dwoma wałkami ślimakowymi zagwarantuje uzyskanie jednolitego, jedwabistego soku.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 posiada trzy etapy wyciskania bezkompromisowca (inne modele mają dwa). FAZA I - ROZDRABNIANIE proces ten rozpoczynają dwa walce (nr 7- wałki ślimakowe), które precyzyjnie rozdrabniają minimalistyczniec na początku obróbki na mniejsze kawałeczki.

Ten etap pozwala uzyskać większe ilości wyciskanego soku. FAZA II - ROZLUŹNIENIE I mieszanie Po rozdrobnieniu zawartość przechodzi do strefy niemetalowych ślimaków i jest poddawana rozluźnianiu tkanki, mieszaniu i miksowaniu.

podczas tej czynności następuje otwarcie komórek owoców lub warzyw, w których zawarte są najcenniejsze dla zdrowia substancje: enzymy, flawony. FAZA III - ZGNIATANIE MASY To ostatni krok do uzyskania świeżego, sycącego nektaru.

Prowadzi do jego wyciskania i wlewania wprost do szklanego pojemnika (nr 12). Zagwarantuje, że sok może być przechowywany w lodówce aż do 48 godzin, nie marnotrawiąc swoich atrybuty odżywczych i organoleptycznych (smaku, aromatu).

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 - Wyposażenie * Wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 ma na wyposażeniu części numer 1, 9, 11 oraz 13 w odcieniu czarnym. Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 jest zaopatrzona w walce z bioceramicznymi zakończeniami, dzięki temu wyciskany owoc lub warzywo nie ma kontaktu z metalowymi częściami urządzenia.

Materiał zastosowany w tym modelu dodatkowo buduje drgania podobne do tych, jakie przejrzyście czysta woda. Ma to znaczne znaczenie w sytuacji terminu przydatności do spożycia, gdyż wibracje prawidłowo wpływają na opóźnienie procesu utleniania soku.

Namagnesowanie przy pomocy rdzeni z magnesami przyczynia się do eliminowania niekorzystnego zakwaszenia organizmu. Na zakwaszenie narażone są zwłaszcza osoby pijące wielkie, dzienne ilości naturalnej kawy albo posiadające grzyby w organizmie.

Dzięki namagnesowaniu i ceramicznym walcom zmniejszającym drgania cząsteczek napoju, dłużej zachowuje substancje odżywcze (witaminy, enzymy), bez występowaniu których ludzki organizm prosto ulega osłabieniu oporności.

Wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 pozyska sok niemal ze wszystkiego między innymi: z jabłka, marchewki, cytryny, rabarbaru, pokrzywy, szpinaku, kiełków, imbiru w korzeniu, a zezwala na to zastosowanie dwóch rodzajów sitek: sito do miękkich owoców (nr 3) - pozwoli otrzymać soki gęste, z miękkich owoców i warzyw, np.

pomidor. Ananas, arbuz, sito do warzyw (nr 4) – w tym m.in. Do buraka, marchewki, selera, a także włóknistych np. Seler naciowy, Z kolei regulator suchości miąższu ( nr 1) - konsystencji pulpy, pozwala na otrzymanie soku bez dodatku miąższu albo bardziej zawiesisty.

Wkład homogenizujący (nr 5) - nie oddzielając soku od pulpy zmieli, posieka i rozdrobni, homogenizuje np. Sosy, jedzenie dla niemowląt. Przystawka zwana wkładem do paluszków chlebowych (nr 6) służy nie tylko do ich produkcji, lecz też do zrobienia przeróżnych past np.

z nasion czy orzechów, masła orzechowego, masła migdałowego, sorbetów ( z truskawek, pomarańczy), puree, ciasteczek ryżowych. Specjalna tacka (nr 11) uchroni blat stołu przed rozlaniem soku. Zalety Green Star Elite GSE-5050: wyciskanie maksymalnej ilości soku, nie utlenianie uzyskanego napoju, łatwość konstrukcji i demontażu (dzięki systemowi zatrzasków), poszczególnych komponentów, umożliwiających proste czyszczenie, pokrywa wyciskarki jest łatwo nakładana od góry magnetyzm - Green Star jako jedyne formujeją finezyjne pole magnetyczne, niskie obroty, które nie budujeją ciepła (pozbawiłoby ono mnóstwo wartości odżywczych soku), zabezpieczenia - przy niedomkniętej pokrywie urządzenie nie zostanie uruchomione, można myć w zmywarkach.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 ma akcesoria podobnie jak model GSE-5000, ale występuje w zupełnie nowym kolorze. Innowacyjna wysiskarka Green Star Elite GSE-5050 w chromie stanowi wspaniałe urządzenie pomieszczeń i aneksów kuchennych.

użycie: do owoców, warzyw, kiełków, nasion, orzechów.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki