• Producent: Grandstream
  • Kategoria: Telefony i bramki VoIP
System bezprzewodowy Grandstream DP750 Tetra


Stacja Bazowa DECT IP Grandstream DP750
firma Grandstream prezentuje świeże, bezprzewodowe rozwiązanie DECT IP z szeroką gamą funkcji. Bezprzewodowa stacja bazowa DP750 i słuchawka HD DP720 obszerne zwiększenie mobilności użytkownikom w gospodarstwach domowych, firmach, sklepach detalicznych, a także magazynach.


Urządzenie DP750 to działająca w systemie DECT stacja bazowa VoIP o sporym zasięgu, którą można scalić z urządzeniem DP720, bezprzewodową słuchawką HD. Bogate w funkcje rozwiązanie DECT rozszerza mobilność w przedsiębiorstwach, sklepach detalicznych, magazynach i gospodarstwach domowych wymagających środowiska komunikacyjnego bez ograniczeń, proponującego nowoczesne funkcje. Świeże rozwiązanie DECT IP pozostało wzbogacone o świeże, powiększone funkcje, takie jak dźwięk w jakości full HD, instynktowny system operacyjny z kolorowym wyświetlaczem, zgodność ze słuchawkami i sporo innych.

Gwarancja:24 miesiecy

(więcej)

4x Słuchawka DECT IP Grandstream DP720


Urządzenie DP720 to bezprzewodowa słuchawka HD z intuicyjnym systemem operacyjnym, barwnym wyświetlaczem i dźwiękiem w jakości HD. Bogate w funkcje rozwiązanie DECT powiększa mobilność w przedsiębiorstwach, sklepach detalicznych, magazynach i gospodarstwach domowych wymagających środowiska komunikacyjnego bez ograniczeń, proponującego zaawansowane funkcje. Świeże rozwiązanie DECT IP zostało wzbogacone o nowe, powiększone funkcje, takie jak dźwięk w jakości full HD, instynktowny system operacyjny z kolorowym wyświetlaczem, zgodność ze słuchawkami i mnóstwo innych.

Gwarancja: 24 miesiące

(więcej)

Podobne produkty w kategorii Telefony i bramki VoIP