Zebra ET50 Ocena produktu:

od 1410,13 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Zebra
  • Kategoria: Tablety
Oferty (4)
Opis produktu

Przemysłowy tablet Zebra ET50/ET55

Tablety przemysłowe to urządzenia posiadające umocniona obudowę i dopasowane do intensywnego stosowania w skomplikowanym środowisku pracy. Modele Zebra ET50 oraz ET55 mają jeszcze jedną zaletę – łatwo można je dostosować do pracy w niemal każdych warunkach oraz do wszelkiego rodzaju zadań wykonywanych jednocześnie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tablety te mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach zamkniętych,też w terenie.

Tablet klasy korporacyjnej

równocześnie o modelu Zebra ET50, jak i Zebra ET55 można powiedzieć, że jest urządzeniem klasy korporacyjnej. Oferowane przez nas tablety przemysłowe łączą w sobie niemało zalet, m.in. Solidność klasy korporacyjnej i estetykę sprzętów klasy konsumenckiej. Użytkownicy mogą rejestrować dane na mnóstwo sposobów, bowiem tablety zaopatrzone są w aparaty/kamery do rejestracji obrazów, skanowania kodów kreskowych, a także rozmów video, a opcjonalnie także w innowacyjne moduły skanujące i pionierskie skanery Bluetooth.

Zebra ET50/ET55 – wytrzymały tablet do wielu zastosowań

Tablet Zebra ET50 ma normę szczelności IP65 i jest niepodatny na upadki z wysokości wynoszącej do 1,8 m. Może pracować w nieprzystępnych warunkach przemysłowych, przy szerokiej wilgotności, w zmiennych warunkach pogodowych, a także jednocześnie w temperaturach oscylujących w okolicach 0oC, jak i w temperaturach wyjątkowo wysokich (do 50oC). Skrupulatnie te same warunki spełnia tablet Zebra ET55.

wyjątkowo wytrzymała obudowa to jednak nie wszystko. Produktywne działanie urządzeń zapewnia procesor Quad Core z 2,4 GHz i 4 GB RAM. Tablety te są zatem perfekcyjnym rozwiązaniem dla logistyki, produkcji, magazynów czy handlu detalicznego.

bogactwo konfiguracji i cechy techniczne

Modele Zebra ET50 i ET55 dostępne są w wielu konfiguracjach. To Klient decyduje, na jakim systemie operacyjnym chce pracować. Urządzenia przystępne są w wersji z systemem Windows Embedded 8.1 Industry Pro, bądź Android 5.0 Lollipop. Do wyboru są także dwa rozmiary ekranu, tj. Czytelny ekran 10,1" albo 8,3".

Urządzenia wyposażone są GPS, NFC i szybką łączność bezprzewodową Wi-Fi i komórkową. W przypadku modelu ET50 jest to Wi-Fi w standardzie 802.11 a/b/g/n (Windows) i 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i (Android), zaś w sytuacji modelu ET55 – 4G LTE.

Akcesoria do tabletów przemysłowych Zebra

W naszej ofercie znajdują się liczne akcesoria do tabletów przemysłowych Zebra ET50/ET55 w ciekawych cenach. Wśród opcjonalnych akcesoriów znajdują się m.in. Wózkowy uchwyt montażowy, wzmocniona ramka, aktywny rysik, dodatkowy uchwyt na baterię. Proponujemy jeszcze stacje ładujące i zasilacze do nich, a wszystko to w interesujących cenach.

Podobne produkty w kategorii Tablety