Samsung Galaxy Tab S6 10.5 T865 LTE Ocena produktu:

od 3399,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
Oferty (6)
Opis produktu

Tablet T865 Galaxy Tab S6 Moc PC w najlżejszej formieCiesz się mocą komputera, gdziekolwiek jesteś, dzięki Galaxy Tab S6. To wszechstronne urządzenie, które przekracza granice za sprawą jeszcze lepiej zintegrowanego rysika S Pen zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Zmieniaj wyzwania w możliwości, korzystając z tabletu, który przygotuje Cię na wszystko, co przyniesie Ci życie.Już nigdy o nim nie zapomniszTeraz rysik S Pen masz zawsze przy sobie. Dzięki niewielkiemu wgłębieniu z tyłu urządzenia, rysik magnetycznie przymocowuje się do tabletu, zawsze gotów spisać i zachować Twoje pomysły.

Co więcej, w momencie przymocowania do urządzenia rysik . Y maksimum wygody i bezpieczeństwa.

wystarczy, że dotkniesz ekranu palcem, by odblokować tablet nie musisz już pamiętać żadnych haseł.#Streaming #ekspresowo #MniejBuforowaniaNa Galaxy Tab S6 możesz korzystać z połączenia LTE, by pobierać treści z prędkością nawet 2,0 Gbps i wysyłać je z prędkością do 150 Mbps.

teraz w dowolnym momencie uzyskasz dostęp do pożądanych treści nawet jeśli w pobliżu nie ma sieci Wi-Fi.Bixby starczy jedno słowoPostaw na inteligentne rozwiązania w Twoim domu dzięki SmartThings i nowemu Bixby.

Zarządzaj sprzętem domowym z jednej aplikacji na Galaxy Tab S6 i innych urządzeniach, nawet gdy sam znajdujesz się daleko. Bixby rozpozna Twój głos i poda {pomocn|przydatn)e informacje zapewniające inteligentne użytkowanie poprzez usługę Bixby i Galaxy Tab S6.Nareszcie masz powód, by odłożyć telefonPozostań w kontakcie, nawet gdy nie masz pod ręką telefonu.

Galaxy Tab S6 płynnie synchronizuje się z Twoim smartfonem Galaxy, byś nigdy nie przegapił przychodzącego połączenia. Umożliwia Ci też odpowiadanie na pilne wiadomości tekstowe, przez co zawsze będziesz na bieżąco.Bez trudu łącz swój Galaxy Tab S6Synchronizuj się z ekosystemem, który sprawia, że Twoje urządzenia mogą płynnie współpracować już od chwili wyjęcia ich z pudełka.

Zarządzaj nimi swoim Galaxy Tab S6 i miej zawsze dostęp do wszystkich treści. Bądź na bieżąco za sprawą jednego konta Samsung, dzięki któremu bez problemu możesz przechodzić z jednego urządzenia na inne.Wybierz wersję, która najlepiej oddaje Twoją osobowośćWyobraź sobie, że możesz w pełni wyrazić siebie za pomocą urządzenia o grubości zaledwie 5,7 mm i wadze 420 g.

Galaxy Tab S6 mieści to wszystko w najlżejszej formie dla Twojej wygody. Wybierz urządzenie w jednym z trzech kolorów szarym Mountain Gray, niebieskim Cloud Blue lub różowym Rose Blush oraz dopasowanym do niego kolorem rysika.

Podobne produkty w kategorii Tablety