Overmax Qualcore 7023 3G

chwilowy brak towaru

  • Producent: Overmax
  • Kategoria: Tablety
  • System operacyjny: Android

Tablet Overmax Qualcore 7023 3G + Etui z klawiaturą Świat multimedialnej rozrywki skuteczny i komfortowy Overmax Qualcore 7023 posiada modem Internetu 3G z możliwością jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM.

Tablet oparto na najistotniej stabilnym systemie Android, a wygodną pracę właściwości procesora, pamięci i ekran IPS o wysokiej rozdzielczości. Tablet jest lekki i niewielki, wytrzymały na uszkodzenia, całość zamknięto w designerskiej, metalowej obudowie.

Etui z klawiaturą Gratis. Łączność 3G zastosowany modem 3G zapewni Ci nie tylko łączność z siecią w każdym miejscu, ale także umożliwi korzystanie z tabletu jak z telefonu. Odbieraj maile, ściągaj filmy, dzwoń do najbliższych, wysyłaj SMSy, prowadź wideokonferencje – wszystko na jednym urządzeniu!

Dzięki zastosowaniu DUAL SIM, tablet może korzystać równocześnie z dwóch kart SIM. Obsługuje na dodatek jedyny bezpłatny w Polsce internet AERO2. Duża moc skryta w minimalnym urządzeniu Czterordzeniowy procesor Quad Core 4x1,2 GHz zezwala na płynną pracę urządzenia nawet przy wielu równocześnie działających aplikacjach.

Oprócz zastosowanego modemu 3G i łączności WiFi, wykorzystano też moduł Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania danych. Ekran IPS 2 daje wygodę korzystania z tabletu we wszystkich warunkach. Nieważne, czy oglądasz film czy czytasz notatki, ekran zapewni znakomite odwzorowanie kolorów i kontrast niezależnie od kąta patrzenia.

Tablet zaopatrzono w dwie kamery, jednocześnie z przodu do obsługi video konferencji, jak i z tyłu urządzenia do robienia wysokiej jakości fotografii, czy filmów. Nawigacja GPS wbudowany GPS pozwoli Ci korzystać z nawigacji na tablecie oraz wskaże Ci Twoje położenie, nawet gdy się zgubisz.

zaimplementowany moduł GPS umożliwia działanie wszelkich dostępnych nawigacji dostępnych na system android. Ponadto preinstalowano aplikacje Aponia, MapaMap, czy Yanosik, dzięki czemu już za każdym razem dotrzesz do wyróznionego celu.

sporo możliwości w jednym urządzeniu Dzięki Google Play można pobierać za darmo tysiące aplikacji i gier. To idealne urządzenia do słuchania muzyki albo oglądania filmów. Tablet obsługuje również polskie platformy telewizyjne i radiowe, i zestaw aplikacji biurowych i rozrywkowych.

Dla jeszcze pokaźniejszej wygody, tablet ma bogaty zestaw aplikacji na start: Avast Antivirus, CoiGdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG Radio, Karaoke, iHouse, Interia, Kingsoft Office, N7 Player, Nextto, Onet i Yanosik.

Podobne produkty w kategorii Tablety