Lenovo Tab E7 TB-7104F 8GB

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 7.0 "
  • Rozdzielczość: 1024 x 600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 8 GB

przyjazny w obsłudze i dla portfela Nareszcie jest: tablet z atrakcyjnymi funkcjami rozrywkowymi w dostępnej cenie. 7-calowy Lenovo Tab E7 akcentuje się ekranem o szerokim kącie widzenia i pojemną baterią.

Nowy system Android Go zapewnia bezpieczne i produktywne działanie tabletu. Go-towy na rozrywkę Android Go to szybki i bezpieczny system, który efektywnie wykorzystuje możliwości tabletu. Dlatego właśnie możesz korzystać z niebanalnych funkcji bez wydawania pieniędzy na tablet najwyższej klasy.

nowe wersje znanych Aplikacji Google pozwalają na jeszcze szybsze przesyłanie e-maili, znajdowanie odpowiedzi na pytania i wskazówek dojazdu oraz korzystanie z gier. Koniec z przeładowaną pamięcią Przepełniona pamięć urządzenia to uciążliwy problem.

Na szczęście dzięki Androidowi Go w pamięci Tab E7 jest o dużo więcej miejsca na pliki. Na urządzeniu jest mniej zainstalowanych fabrycznie aplikacji i są one typowo „lżejsze", dlatego tablet działasprawniej.

Rozrywka pod ręką zawsze przystępna rozrywka nie musi być droga. 7-calowy wyświetlacz o szerokim kącie widzenia i głośnik skierowany do przodu zapewnią wszystkim użytkownikom modelu Tab E7 rewelacyjną rozrywkę. Dwie kamery Rób fotografie i uczestnicz w video rozmowach dzięki wbudowanym w E7 przedniej, a także tylnej kamerce.

Bateria z pozytywną energią Tab 7 doskonale nadaje się na wycieczki i do umilania czasu dzieciom. Waży mniej więcej tyle co smartfon, a jego bateria wystarcza na ponad 8 godzin działania, dlatego jest świetnym towarzyszem podróży....

Podobne produkty w kategorii Tablety