Apple iPad mini 256GB 4G Ocena produktu:

od 3065,73 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Tablety
Oferty (4)
Opis produktu

Przebojowy iPad mini 7.9 cala umie teraz jeszcze więcej1. Ma czip A12 Bionic z systemem Neural Engine, wykorzystujący technikę samouczenia w czasie rzeczywistym, dzięki której fotografie, gry i zwiększona rzeczywistość (AR) dostarczają jeszcze silniejszych wrażeń.

A do tego przepiękny ekran Retina z technologią True Tone, zapewniającą komfort oglądania w każdym oświetleniu. IPad mini działa też z Apple Pencil. Jest wyposażony w interfejsy Wi-Fi i 4G LTE Advanced.

Tylny aparat 8 MP i aparat FaceTime HD 7 MP. Oraz baterię na cały dzień, Touch ID, obsługę Apple Pay i dostęp do ponad miliona apek dla iPada w App Store. A wszystko to w kompaktowej konstrukcji, która posiada się w dłoni.Korzyści: ekran Retina 7.9 cala z technologią True Tone i szeroką gamą kolorów Czip A12 Bionic Czytnik linii papilarnych Touch ID Tylny aparat 8 MP, przedni aparat FaceTime HD 7 MP Głośniki stereofoniczne Przesył informacji w sieciach Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced Do 10 godzin pracy na baterii Złącze Lightning do ładowania i podłączania akcesoriów iOS 12 z grupowymi połączeniami FaceTime, funkcją Czas przed ekranem, możliwością dzielenia się wrażeniami w rozszerzonej rzeczywistości i masą innych atrakcji

Podobne produkty w kategorii Tablety