Apple iPad 10.2 128GB 4G Ocena produktu:

od 2549,00 PLN

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Tablety
Oferty (2)
Opis produktu

Komputer inny niżeli wszystkie Nowy iPad 10.2 ma moc i funkcjonalność komputera, ale przebija go wszechstronnością, a także w pełni instynktownym, dotykowym interfejsem. Zwłaszcza,teraz potrafi jeszcze więcej – ma pokaźniejszy wyświetlacz Retina 10,2 cala, działa z pełnowymiarową klawiaturą Smart Keyboard i korzysta z niesamowitych możliwości systemu iPadOS.

Daje Ci niezrównaną efektywność i ogromną frajdę. Jak to iPad. Ogarniaj wszystko Z iPadem pracuje się ekspresowo i skutecznie. Korzystając z wielozadaniowości, możesz edytować dokumenty, szukając jednocześnie informacji w sieci i rozmawiając przez FaceTime.

W apce Pliki wszystkie swoje materiały masz za każdym razem pod ręką. A kiedy chcesz napisać coś dłuższego, na przykład pracę semestralną lub prezentację, po prostu stukasz w klawisze wyświetlane na ekranie. Baw się nauką iPad pobudza ciekawość, a w App Store aż roi się od apek, które pomogą ją zaspokoić.

Podciągnij się z geometrii, naucz nowego języka, skomponuj własną muzykę. Albo zgłębiaj wszelkie inne tematy w pasjonujący sposób: wchodząc do świata rozszerzonej rzeczywistości. Historia lotów kosmicznych rozegra się trójwymiarowo w Twoim salonie, a bohaterowie ulubionych książek staną przed Tobą jak żywi.

Taka nauka to dopiero zabawa. Ciesz się życiem jednym po drugim Najwyższy czas włączyć się do rozgrywki. Czip A10 Fusion daje tyle mocy, iż gry wciągają bez reszty, są nieprzeciętnie płynne i powalają bogactwem wizualnych detali.

iPada możesz sparować z bezprzewodowym kontrolerem Bluetooth do Xboxa, kontrolerem PlayStation DualShock 4 albo kontrolerem MFi, zmieniając go w pierwszorzędną mobilną konsolę. No i czeka na Ciebie Apple Arcade – jedyna w swoim rodzaju platforma gamingowa, na której odnajdziesz ponad 100 nowych, porywających gier.

Kręć z ręki i montuj palcem Niezależnie od tego, czym robisz zdjęcia i filmy – aparatem tylnym 8 MP albo przednim FaceTime HD iPada, iPhonem czy aparatem cyfrowym – pokochasz ich edytowanie na zjawiskowym ekranie iPada.

Możesz dodawać zabawne efekty, stosować filtry, przycinać i obracać obraz. A gdy będzie już wspaniały, jednym stuknięciem udostępnisz go w mediach społecznościowych albo wyślesz do przyjaciół. Kino domowe także poza domem Dzięki wyświetlaczowi Retina 10,2 cala i stereofonicznemu systemowi audio wszystko, co oglądasz na iPadzie, wygląda i brzmi olśniewająco.

W apce Apple TV masz dostęp do kinowych hitów. A kupując nowego iPada, dostajesz także gratis roczną subskrypcję Apple TV+, nowej usługi streamingowej, w której odnajdziesz filmy i programy z każdego gatunku, wytwarzane specjalnie dla tego serwisu.

Szykuj popcorn. Zabierz wszystko czyli prawie nic Lekki i smukły, wyekwipowany w prędkie interfejsy Wi-Fi i 4G LTE Advanced, iPad będzie Ci służył dosłownie wszędzie. Mając go pod ręką, zawsze możesz wejść do sieci albo pobrać jakąś książkę.

I nie musisz się martwić doładowywaniem – jego bateria wystarcza na...

Podobne produkty w kategorii Tablety