• Producent: Leomar
  • Kategoria: Szafy serwerowe i akcesoria

Dzięki szafom teleinformatycznym marki Leomar osiągalne jest poprawne rozmieszczenie urządzeń aktywnych i pasywnych, a także zapewnienie trafnych warunków pracy tych urządzeń, na przykład: ochrona przed zanieczyszczeniami, ochrona przed dostępem osób niepowołanych oraz chłodzenie. Szafki RACK są wykonane są z materiałów wysokiej jakości, przez co są wyjątkowo wytrzymałe i poręczne.

Szafa RACK teleinformatyczna 19" 9U/400 to wersja z otwieranymi bokami, w odcieniu grafitowym. Wykonana została z wytrzymałej blachy stalowej o grubości 1,0 mm, która pomalowana jest lakierem proszkowym. Posiada samonośną konstrukcję składającą się z części typizowanych. Szafa serwerowa wyekwipowana jest w przeszklone drzwi z możliwością zdejmowania. Są one wykonane z hartowanego szkła przyciemnianego o grubości 4 mm. Ponadto zabezpieczone zostały zamkiem. Drzwi można otwierać równocześnie w prawo jak i w lewo - w zależności od sposobu zawieszenia szafy.

W ścianie górnej i dolnej szafki znajdują się perforacje dla wentylacji grawitacyjnej albo wymuszonej. Zostały one stworzone w taki sposób, aby umożliwić instalowanie do trzech sztuk wentylatorów o rozmiarach 120 x 120 mm na górnej i dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator wynosi 104 x 104 mm. Dodatkowo od czoła płyty górnej i dolnej zamieszczono otwory wentylacyjne. W wersji z otwieranymi bokami otwory są jeszcze na dodatek po obu bokach w płycie górnej.

Poprowadzenie kabli osiągalne jest dzięki prostokątnym. Znajdują się one w zadaszeniu, a także na dnie szafy. Dodatkowo każda z szaf wyekwipowana jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. We wnętrzu umiejscowione są stałe listwy RACK umożliwiające zamontowanie profili montażowych. Tył szafy jest otwarty żeby ułatwić dostęp.

na dodatek do szafy dostępne są 3 typy półek:

  • Półka 19"1U typu lekkiego:
    produkowana jest z blachy o grubości 1,0 mm oraz malowana lakierem proszkowym. Nośność półki wynosi 15 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Wyekwipowana jest w uchwyty pozwalające na ich montaż w szafach o standardzie 19". Wysokość przednich uchwytów półki wynosi 1U. Dno jest perforowane żeby zapewnić odprowadzanie ciepła z sprzętów ułożonych na półkach. Dostępna o różnorodnych głębokościach 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm, 400mm.

  • Półka 19" 2U typu lekkiego
    wytworzona z blachy o grubości 1,0 mm. Pomalowana lakierem proszkowym. Nośność półki wynosi 20 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Zaopatrzona jest w uchwyty zezwalające na ich montaż w szafach o standardzie 19". Wysokość przednich uchwytów półki wynosi 2U. Dno jest perforowane aby zapewnić odprowadzanie ciepła z sprzętów ułożonych na półkach. Przystępna o przeróżnych głębokościach 300mm, 350mm, 400mm, 450mm.

  • Półka 19" 1U typ ciężki
    stworzona z blachy o grubości 1,5 mm i malowana lakierem proszkowym. Półka ta ma zwiększoną sztywność i nośność do 35 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Dodatkowo mocowanie półek w czterech punktach, podparcia z płynną regulacją głębokości (do 150 mm). Dno jest perforowane żeby zapewnić odprowadzanie ciepła z sprzętów ułożonych na półkach. Przystępna o najróżniejszych głębokościach 250mm, 350mm, 450mm, 550mm, 650mm.

Półki nie zawierają śrub montażowych w zestawie.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru oraz jego koloru.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Podobne produkty w kategorii Szafy serwerowe i akcesoria