• Producent: Leomar
  • Kategoria: Szafy serwerowe i akcesoria

Dzięki szafom teleinformatycznym firmy Leomar realne jest korzystne rozmieszczenie sprzętów energicznych i pasywnych, a także zapewnienie słusznych warunków pracy tych maszyn, na przykład: ochrona przed zanieczyszczeniami, ochrona przed dostępem osób niepowołanych oraz chłodzenie. Szafki RACK są stworzone są z materiałów wysokiej jakości, przez co są stanowczo wytrzymałe i funkcjonalne.

Szafa RACK teleinformatyczna 19" 4.5U/400 wyprodukowana pozostała z wysokiej jakości blachy o grubości 1,0 mm, która pomalowana jest lakierem proszkowym. Posiada samonośną konstrukcję składającą się z części typizowanych. Szafa serwerowa ma przeszklone drzwi z możliwością zdejmowania. Wyprodukowane są one ze szkła przyciemnianego, hartowanego o grubości 4 mm. Na dodatek są one zabezpieczone zamkiem. Istnieje możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo - w zależności od sposobu zawieszenia szafy.

W ścianie górnej i dolnej korpusu umieszczono perforacje dla wentylacji grawitacyjnej lub wymuszonej. Pozostały one wykonane w taki sposób, aby istniała możliwość zainstalowania do trzech sztuk wentylatorów o wymiarach 120 x 120 mm na górnej, a także dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator wynosi 104 x 104 mm. Dodatkowo od czoła płyty górnej i dolnej zamieszczono otwory wentylacyjne.

Doprowadzenie kabli pozwalają na prostokątne otwory, które znajdują się w zadaszeniu i na dnie szafy. Ponadto każda z szaf wyekwipowana jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. Wewnątrz umiejscowione są stałe listwy umożliwiające zamontowanie profili montażowych RACK. Tył szafy jest otwarty żeby ułatwić dostęp.

w dodatku do szafy przystępne są 3 typy półek:

  • Półka 19"1U rodzaju lekkiego:
    wyprodukowana jest z blachy o grubości 1,0 mm, a także malowana lakierem proszkowym. Nośność półki wynosi 15 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Wyposażona jest w uchwyty zezwalające na ich montaż w szafach o standardzie 19". Wysokość przednich uchwytów półki wynosi 1U. Dno jest perforowane aby zapewnić odprowadzanie ciepła z maszyn ułożonych na półkach. Dostępna o różnorodnych głębokościach 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm, 400mm.

  • Półka 19" 2U rodzaju lekkiego
    produkowana z blachy o grubości 1,0 mm. Pomalowana lakierem proszkowym. Nośność półki wynosi 20 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Wyekwipowana jest w uchwyty zezwalające na ich montaż w szafach o standardzie 19". Wysokość przednich uchwytów półki wynosi 2U. Dno jest perforowane żeby zapewnić odprowadzanie ciepła z sprzętów ułożonych na półkach. Dostępna o różnych głębokościach 300mm, 350mm, 400mm, 450mm.

  • Półka 19" 1U wariant ciężki
    stworzona z blachy o grubości 1,5 mm i malowana lakierem proszkowym. Półka ta ma zwiększoną sztywność i nośność do 35 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. W dodatku mocowanie półek w czterech punktach, podparcia z płynną regulacją głębokości (do 150 mm). Dno jest perforowane aby zapewnić odprowadzanie ciepła z urządzeń ułożonych na półkach. Przystępna o różnych głębokościach 250mm, 350mm, 450mm, 550mm, 650mm.

Szafa w standardzie przystępna jest w kolorze jasny popiel (RAL 7035). Za dopłatą można również wybrać kolor grafitowy.

W opcji dopełniającej na życzenie klienta istnieje na dodatek możliwość zamiany drzwi szklanych na drzwi pełne - blaszane - tylko w przypadku wyboru koloru popielatego RAL 7035.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru i jego koloru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Podobne produkty w kategorii Szafy serwerowe i akcesoria