• Producent: Leomar
  • Kategoria: Szafy serwerowe i akcesoria

Dzięki szafom teleinformatycznym firmy Leomar możliwe jest korzystne rozmieszczenie urządzeń aktywnych i pasywnych, a także zapewnienie słusznych warunków pracy tych maszyn; na przykład: ochrona przed zanieczyszczeniami, ochrona przed dostępem osób niepowołanych oraz chłodzenie. Szafki RACK są wyprodukowane są z tworzyw wysokiej jakości, poprzez co są szczególnie wytrzymałe i użyteczne.

Szafa RACK teleinformatyczna 10" 4.5U/300 wykonana jest z blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Pomalowana została lakierem w technologii proszkowej. Szafa serwerowa zaopatrzona jest w drzwi z szkła białego, niehartowanego o grubości 4,0 mm, z możliwością zdejmowania. Są one zabezpieczone zamkiem. Istnieje możliwość otwierania drzwi jednocześnie w prawo, jak i w lewo - w zależności od sposobu zamontowania szafki.

W górnej i dolnej ścianie korpusu umieszczone są prostokątne otwory, które ułatwią poprowadzenie okablowania, a także perforacja dla wentylacji wymuszonej i grawitacyjnej. Takie rozwiązanie pozwala na zainstalowanie wentylatorów o wymiarach 120 x 120 mm po jednej sztuce na dole i górze szafki. W środku szafki teleinformatycznej znajdują się stałe belki montażowe RACK, które umieszczone są w odległości 105 mm od czoła. Tył szafy jest otwarty żeby ułatwić dostęp.

Za uzupełniającą opłatą do szafy można dobrać jeszcze półkę. Wytwarzana jest z blachy o grubości 1,0 mm i malowana lakierem proszkowym. Nośność półki wynosi 15 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Jej głębokość to 150 mm. Wyekwipowana jest w uchwyty zezwalające na ich montaż w szafach o standardzie 10". Dno jest perforowane aby zapewnić odprowadzanie ciepła z maszyn ułożonych na półkach. Półka nie posiada śrub montażowych w komplecie.

Szafa w standardzie dostępna jest w kolorze jasny popiel (RAL 7035). Za dopłatą można w dodatku wybrać odcień grafitowy.

W opcji dodatkowej na życzenie klienta istnieje w dodatku możliwość zamiany drzwi szklanych na drzwi pełne - blaszane - tylko w sytuacji wyboru koloru popielatego RAL 7035.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru, a także jego koloru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Podobne produkty w kategorii Szafy serwerowe i akcesoria