Windows 7 home premium polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż marki Microsoft Ocena produktu:

od 62,00 PLN

  • Producent: microsoft
  • Kategoria: Systemy operacyjne
  • Wersja: Windows 7
Oferty (6)
Opis produktu

O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam dokument Top-producent. Certyfikat przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu poprzez ich zadowolonych klientów. Dokument Top-firma to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w powszednim działaniu. Dziękujemy, iż zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

zapewniamy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy używane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika informacji lub przez udostępnienie w Internecie).
• Udzielenie licencji na oprogramowanie nastąpiło jako świadczenie wzajemne w zamian za wniesienie opłaty, umożliwiającej posiadaczowi praw osiągnięcie rekompensaty odpowiadającej wartości gospodarczej kopii oprogramowania.

• Licencja przewiduje nieograniczone w czasie korzystanie z oprogramowania.

• Nasi dostawcy zapewniają, iż pierwotny licencjobiorca, a także każdy następny usunął swoje kopie programu w czasie odsprzedaży.

• Potwierdzamy iż zostały spełnione wszystkie warunki zbycia oprogramowania.

• Licencje są przekazywane zgodnie z obowiązującą dyrektywą 2009/24 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych,, a także ze wszystkimi innymi obowiązującymi przepisami prawa. Przeniesienie licencji jest akredytowane poprzez kilka orzeczeń sądowych i według wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który ostatecznie odpowiedział na pytanie dotyczące niepewności prawnej przeniesienia licencji na rzecz wszystkich klientów, którzy mogą wreszcie czerpać korzyści z niższych cen.

System operacyjny Microsoft Windows 7 Professional

System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie profesjonalne edycje systemów operacyjnych,Windows 7 Professional został zaprojektowany z myślą o mistrzowskich użytkownikach i do pracy w przedsiębiorstwach. W Windows 7 Professional zostało wprowadzone szczególnie dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to równocześnie części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i części systemowej i bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń w nowym wydaniu systemu Windows 7 Professional.

System Windows 7 Professional to wzrost wydajności i intuacyjna obsługa

przychylny interfejs użytkownika jest priorytetem marki Microsoft w systemie Windows 7 Professional. Dlatego właśnie w systemie operacyjnym Windows 7 Professional poprawiono zarówno szatę graficzną wielu programów, jak także samego systemu. Niemało programów, takich jak Paint, WordPad zostały wyposażone we wstążke, tak jak to miało miejsce już w programach Microsoft Office 2007. Znany z Vista pasek programów, został z Microsoft Windows 7 Professional usunięty. Widgety mogą teraz być umieszczane na dowolnym miejscu pulpitu w systemie Windows 7 Professional.

Windows 7 Professional działa szybciej niżeli jego poprzednia wersja a kryteria systemowe, mimo wielu optymalizacji, są mniejsze aniżeli u poprzednika. Windows 7 Professional wprowadza także nowy DirectX 11, który odpowiedzialny jest za ulepszenie wydajności w obróbce grafiki. Windows 7 Professional obsługuje dzisiaj alternatywne urządzenia wejściowe typu tablet z różnorodnymi funkcjami, takimi jak multi-touch.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Professional

udoskonalenie sprawności, czy optymalizacja interfejsu nie są jedynymi korzyściami, które ma Państwu do zaoferowania Microsoft Windows 7 Professonal. Nowe programy i funkcje znacznie przyspieszają pracę i usprawniają zarządzanie w systemie Windows 7 Professional:

  • Biblioteki: wirtualne foldery w przeglądarce Windows 7 Professional do prędkiego zarządzania danymi.
  • świeże centrum zabezpieczeń: skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla w systemie Windows 7 Professional.
  • Sterowanie głosem: pomoc użytkownikom niepełnosprawnym w systemie Windows 7 Professional.
  • Device Stages: zarządzanie obsługą urządzeń zewnętrznych w systemie Windows 7 Professional.
  • Program do protokołowania blędów w systemie Windows 7 Professional.
  • Konfiguacja sieci domowych w systemie Windows 7 Professional.
  • Polepszona wyszukiwarka w systemie Windows w systemie Windows 7 Professional.

Kolejną optymalizacją w systemie operacyjnym Windows 7 Professional, było usunięcie szeregu programów i niektórych funkcji z paska zadań Windows Media Player, i z Windows Explorer’a. W zamian za to, wprowadzono w systemie Windows 7 Professional szereg innych funkcji i dodatków.

Windows 7 Professional jest ponadto wspierany poprzez Windows Server Domains. Tryb XP umożliwa Państwu teraz uruchamianie starszych programów też na Windows 7 Professional. Ponadto, po zakończeniu Mainstream Support-Phase, otrzymacie wraz z systemem operacyjnym Windows 7 Professional specjalna Extended Support-Phase.

Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

Windows 7 Professional jest nie tylko łatwy w obsłudze i szczególnie wydajny: Microsoft potraktował tu kwestie bezpieczeństwa, też jako sprawę priorytetową.

System Windows 7 Professional obsługuje teraz na dodatek standardowo biometryczne uwierzytelnianie za pomocą odcisków palców. W porównaniu z Windows Vista, w Microsoft Windows 7 Professional możliwe jest tylko stopniowe sterowanie kontami użytkownikow. W systemie Windows 7 Professional pracuje z tzw: czarna lista programów systemowych, gdzie dostosowywane są prawa administratora. Ma to na celu rozszerzene bezpieczeństwa w pracy z krytycznymi aplikcjami w systemie Windows 7 Professional. Wszystkie one są oddzielnie rozpatrywane i podczas realizacji, bądą zawsze żądały potwierdzenia. Żeby system pozostawal cały czas bezpieczny, Microsoft regularnie dostarcza wszystkich aktualizacji programów i sterowników.

Zakupujac Microsoft Windows 7 Professional, dostajecie Państwo do ręki perfekcyjny system operacyjny dla przedsiebiorstw albo klientów o wysokich wymaganiach w sferze prywatnej. Rozszerzone funkcje i dodatki pomagają Państwu odpowiednio użyć Wasz komputer.