• Producent:
 • Kategoria: Programy do edycji video

VEGAS Pro 17 OPROGRAMOWANIE DO mistrzowskieJ PRODUKCJI video, EDYCJI AUDIO i AUTHORINGU PŁYT

Wersja ESD (cyfrowa, komercyjna)

VEGAS Pro 17 został zaprojektowany po to, by produkcja video była bardziej produktywna niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj dużo zagnieżdżonych osi czasu, wiodące w branży narzędzia do edycji HDR prosty w użyciu,potężny proces gradacji barw. W połączeniu z ponad 30 nowymi funkcjami VEGAS Pro 17 zapewnia kompleksowe usprawnienia przepływu pracy, które zwiększą sprawność produkcji wideo.

EDYTOWANIE. Pracuj mądrzej, nie ciężej.
Narzędzia do edycji osi czasu powodują, iż edycja jest szybka i nietrudna. Ale, co ważniejsze, wydobywają twoją kreatywność, ponieważ pomysły płyną luźno, gdy nie zajmują Cię niezdarne narzędzia do edycji. Żadne narzędzie NLE nie umożliwia edycję, myślenie i tworzenie bardziej wydajnie niżeli VEGAS Pro.

 • Zagnieżdżone osie czasu - Organizuj projekty i przyspiesz przepływ pracy dzięki zagnieżdżonym liniom czasu. Z łatwością poruszaj się pomiędzy osiami czasu w projekcie głównym lub uzyskaj dostęp do zagnieżdżonych osi czasu jako samodzielnych projektów, żeby pracować nad nimi niezależnie.
 • Inteligentny podział - Dzięki Smart Split możesz polikwidować całe sekcje klipu video i pozostawić praktycznie niewykrywalną edycję z całkowitą elastycznością w dostosowywaniu wyników, jeśli zajdzie taka potrzeba, by uzyskać właściwy efekt.
 • System menu „Hamburger" - Ten innowacyjny system menu zezwala na dopasowanie obszarów interfejsu użytkownika o znacznym natężeniu pracy, dzięki czemu można prędko znaleźć niezbędne narzędzia, a jednocześnie zachować porządek w obszarze roboczym.


GRADACJA odcieni. intuicyjne użytkowanie.
solidne, fachowe narzędzia do gradacji odcieni najkorzystniejszą pracę, a przepływ pracy z gradacją odcieni w VEGAS Pro gwarantuje prędkie, produktywne i rozciągliwe opcje wszelkiego, co musisz zrobić. Zapewnij ostateczny wspaniały wygląd filmu, choćby w HDR.

 • Przepływ pracy z ujednoliconą gradacją kolorów - Przenieś gradację barw i korekcję na wyższy poziom dzięki nowemu ujednoliconemu przepływowi pracy w panelu gradacji odcieni. Importuj i eksportuj LUT, dopasowuj barwy przy pomocy kół odcieni, krzywych i sporo innych. Perfekcyjnie obsługuje korekty kolorów HDR.
 • Eksport LUT - Czy stworzyłeś znakomity wygląd barw? Chcesz wykorzystać go na wielu klipach, w innych projektach albo udostępnić go innym użytkownikom VEGAS? Wyeksportuj ustawienia gradacji kolorów jako LUT w formacie.cube, aby ułatwić wykorzystanie jej do innych plików w dowolnym miejscu, w którym można zaimportować LUT.
 • Obsługa HLG HDR - Dołącz do lidera HDR na najwyższym poziomie. Praca z plikami HLG albo HDR10 w przestrzeni kolorów ACES 1.1. Podgląd w HDR w oknie podglądu VEGAS lub na zewnętrznym monitorze HDR. Stopniowanie odcieni w HDR dzięki lunetom wideo obsługującym HDR. Dostarczaj w pełnej krasie HDR - choćby na YouTube.


EFEKTY SPECJALNE. Zaimponuj swym widzom.
Dzięki pełnej obsłudze wtyczek Open FX, VEGAS Pro proponuje wielki zakres wbudowanych efektów i może korzystać z efektów innych firm z najkorzystniejszych w branży producentów wtyczek. Dzięki możliwości tworzenia łańcuchów efektów na czterech różnych stopniach, które mogą zawierać do 32 wtyczek na łańcuch, masz wszystko, czego Ci potrzeba, żeby uzyskać tak kreatywne, jak chcesz.

 • Siatka Warp - Rozciągnij i zdeformuj wideo w praktycznie dowolny sposób, jaki można sobie wyobrazić dzięki efektowi siatki. Od czegoś tak prostego, jak mapowanie wideo do boku budynku w innym wideo, po tworzenie szalonych zniekształconych efektów video, możliwości są nieograniczone.
 • Zwolnione tempo optyczne - Dzięki skrupulatnie opracowanej, opatentowanej technologii przepływu optycznego, VEGAS Pro buduje klatki wideo, których aparat nie kręcił, aby wypełnić rzeczywiste klatki i zapewnić niewiarygodnie płynne zwolnione tempo.
 • Tryby twórczego komponowania - Pełny zestaw opcji trybu komponowania powoduje, iż VEGAS Pro jest mocnym narzędziem do komponowania. Dodaj wynik dwóch klipów, odejmij jeden od drugiego lub oblicz różnicę. Bądź kreatywny!


EDYCJA AUDIO. Adekwatny dźwięk dla Twoich filmów.
doskonały film potrzebuje perfekcyjnego dźwięku, by podkreślić i zintensyfikować efekty wizualne oraz stworzyć poruszające wrażenia słuchowe dla odbiorców. VEGAS Pro zagwarantuje kompletne środowisko audio z narzędziami do profesjonalnej edycji dźwięku. Dzięki pełnej obsłudze interfejsu VST, dziesiątkom efektów i renderowaniu w czasie rzeczywistym, żaden inny NLE nie gwarantuje funkcji cyfrowej stacji roboczej tak solidnej, jak narzędzia w VEGAS Pro.

 • konkretne środowisko audio z wieloma ścieżkami - VEGAS Pro zawiera mocne narzędzia do nagrywania i edycji dźwięku dla najistotniej wymagających produkcji. Nagrywaj dźwięk w środowisku wielościeżkowym z wejściowymi magistralami, fachowym pomiarem, nagrywaniem, nieograniczoną liczbą ścieżek i nie tylko.
 • Rozbudowane efekty dźwiękowe - VEGAS Pro obsługuje standardowe interfejsy VST. Zastosuj efekty do ścieżek, pojedynczych zdarzeń na pomocniczych szynach audio na ścieżce i magistrali Master. Wybieraj spomiędzy ponad 40 załączonych narzędzi do przetwarzania sygnałów i efektów, a także automatyzuj efekty dzięki kontroli obwiedni w czasie rzeczywistym.
 • Synchronizacja dźwięku dla multicam - Wykorzystaj kształty fal audio do samoczynnej synchronizacji wielu plików wideo na osobnych ścieżkach, żeby edycja zdarzeń z wielu kamer była szybka i wydajna.


Podobne produkty w kategorii Programy do edycji video