• Producent:
 • Kategoria: Programy do edycji video

VEGAS Pro 17 OPROGRAMOWANIE DO profesjonalneJ PRODUKCJI video, EDYCJI AUDIO i AUTHORINGU PŁYT

Wersja BOX (pudełkowa, komercyjna)

VEGAS Pro 17 został zaprojektowany po to, by produkcja wideo była bardziej skuteczna niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj mnóstwo zagnieżdżonych osi czasu, wiodące w branży narzędzia do edycji HDR łatwy w użyciu,potężny proces gradacji odcieni. W połączeniu z ponad 30 nowymi funkcjami VEGAS Pro 17 gwarantuje kompleksowe usprawnienia przepływu pracy, które powiększą wydajność produkcji video.

EDYTOWANIE. Pracuj mądrzej, nie ciężej.
Narzędzia do edycji osi czasu sprawiają, że edycja jest szybka i przystępna. Ale, co ważniejsze, wydobywają twoją kreatywność, ponieważ pomysły płyną luźno, gdy nie zajmują Cię niezdarne narzędzia do edycji. Żadne narzędzie NLE nie zezwala na edycję, myślenie i tworzenie bardziej produktywnie niżeli VEGAS Pro.

 • Zagnieżdżone osie czasu - Organizuj projekty i przyspiesz przepływ pracy dzięki zagnieżdżonym liniom czasu. Z łatwością poruszaj się między osiami czasu w projekcie głównym lub uzyskaj dostęp do zagnieżdżonych osi czasu jako samodzielnych projektów, by pracować nad nimi niezależnie.
 • Inteligentny podział - Dzięki Smart Split możesz wyeliminować całe sekcje klipu wideo i pozostawić praktycznie niewykrywalną edycję z całkowitą elastycznością w dostosowywaniu wyników, jeśli zajdzie taka potrzeba, aby uzyskać właściwy efekt.
 • System menu „Hamburger" - Ten progresywny system menu pozwala na dopasowanie obszarów interfejsu użytkownika o znacznym natężeniu pracy, dzięki temu można szybko znaleźć potrzebne narzędzia, a równocześnie zachować porządek w obszarze roboczym.


GRADACJA barw. intuicyjne użytkowanie.
mocne, mistrzowskie narzędzia do gradacji barw najlepszą pracę, a przepływ pracy z gradacją odcieni w VEGAS Pro zagwarantuje szybkie, produktywne i elastyczne opcje wszelkiego, co musisz zrobić. Zapewnij ostateczny nadzwyczajny wygląd filmu, choćby w HDR.

 • Przepływ pracy z ujednoliconą gradacją kolorów - Przenieś gradację kolorów i korekcję na wyższy poziom dzięki nowemu ujednoliconemu przepływowi pracy w panelu gradacji barw. Importuj i eksportuj LUT, dostosowuj barwy przy pomocy kół odcieni, krzywych i sporo innych. Idealnie obsługuje korekty odcieni HDR.
 • Eksport LUT - Czy stworzyłeś wspaniały wygląd barw? Chcesz zastosować go na wielu klipach, w innych projektach lub udostępnić go innym użytkownikom VEGAS? Wyeksportuj ustawienia gradacji odcieni jako LUT w formacie.cube, żeby ułatwić wykorzystanie jej do innych plików w dowolnym miejscu, w którym można zaimportować LUT.
 • Obsługa HLG HDR - Dołącz do lidera HDR na najwyższym poziomie. Praca z plikami HLG albo HDR10 w przestrzeni odcieni ACES 1.1. Podgląd w HDR w oknie podglądu VEGAS lub na zewnętrznym monitorze HDR. Stopniowanie odcieni w HDR dzięki lunetom video obsługującym HDR. Dostarczaj w pełnej krasie HDR - nawet na YouTube.


EFEKTY SPECJALNE. Zaimponuj swym widzom.
Dzięki pełnej obsłudze wtyczek Open FX, VEGAS Pro oferuje obszerny zakres zaimplementowanych efektów i może korzystać z efektów innych firm z najkorzystniejszych w branży producentów wtyczek. Dzięki możliwości tworzenia łańcuchów efektów na czterech przeróżnych stopniach, które mogą zawierać do 32 wtyczek na łańcuch, masz wszystko, czego potrzebujesz, by uzyskać tak kreatywne, jak chcesz.

 • Siatka Warp - Rozciągnij i zdeformuj video w praktycznie dowolny sposób, jaki można sobie wyobrazić dzięki efektowi siatki. Od czegoś tak prostego, jak mapowanie wideo do boku budynku w innym wideo, po tworzenie szalonych zniekształconych efektów video, możliwości są nieograniczone.
 • Zwolnione tempo optyczne - Dzięki starannie opracowanej, opatentowanej technologii przepływu optycznego, VEGAS Pro stwarza klatki wideo, których aparat nie kręcił, by wypełnić rzeczywiste klatki i zapewnić niewiarygodnie płynne zwolnione tempo.
 • Tryby twórczego komponowania - Pełny komplet opcji trybu komponowania sprawia, że VEGAS Pro jest potężnym narzędziem do komponowania. Dodaj wynik dwóch klipów, odejmij jeden od drugiego lub oblicz różnicę. Bądź kreatywny!


EDYCJA AUDIO. Adekwatny dźwięk dla Twoich filmów.
genialny film potrzebuje znakomitego dźwięku, by podkreślić i zintensyfikować efekty wizualne, a także stworzyć poruszające wrażenia słuchowe dla odbiorców. VEGAS Pro zapewnia kompletne środowisko audio z narzędziami do mistrzowskiej edycji dźwięku. Dzięki pełnej obsłudze interfejsu VST, dziesiątkom efektów i renderowaniu w czasie rzeczywistym, żaden inny NLE nie zagwarantuje funkcji cyfrowej stacji roboczej tak mocnej, jak narzędzia w VEGAS Pro.

 • konkretne środowisko audio z wieloma ścieżkami - VEGAS Pro zawiera mocne narzędzia do nagrywania i edycji dźwięku dla najistotniej wymagających produkcji. Nagrywaj dźwięk w środowisku wielościeżkowym z wejściowymi magistralami, fachowym pomiarem, nagrywaniem, nieograniczoną liczbą ścieżek i nie tylko.
 • Rozbudowane efekty dźwiękowe - VEGAS Pro obsługuje charakterystyczne interfejsy VST. Zastosuj efekty do ścieżek, pojedynczych zdarzeń na pomocniczych szynach audio na ścieżce i magistrali Master. Wybieraj spośród ponad 40 załączonych narzędzi do przetwarzania sygnałów i efektów, a także automatyzuj efekty dzięki kontroli obwiedni w czasie rzeczywistym.
 • Synchronizacja dźwięku dla multicam - Wykorzystaj kształty fal audio do samoczynnej synchronizacji wielu plików video na osobnych ścieżkach, aby edycja zdarzeń z wielu kamer była szybka i sprawna.


Podobne produkty w kategorii Programy do edycji video