Rejestrator obrazu MEDIA-TECH MT4169 Video Grabber

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Pozostałe akcesoria komputerowe

Video Grabber MT4169 to urządzenie do przechwytywania i konwersji analogowego sygnału audio/video np. Z VHS do formatu VCD, DVD, MP4 (I-Pod, PSP) z każdego urządzenia, zaopatrzonego w analogowe wyjście wideo, np.: magnetowidu, kamery, itp., do postaci cyfrowej.

Obsługa Video Grabber MT4169 polega na jego podłączeniu do portu USB w komputerze oraz do wybranego urządzenia, przy pomocy dwóch rodzajów złącz, S-Video bądź Composite. Za pośrednictwem dołączonego do VIDEO GRABBER MT4169 oprogramowania, wykonywana jest konwersja sygnału analogowego do postaci cyfrowej (do wyboru kilka formatów), a także realne jest dodawanie rozmaitych efektów, np.

dźwiękowych, czy również napisów, a także realizowanie zrzutów ekranowych (JPG/BMP), wstrzymywanie /wznawianie nagrywania, dzielenie na odcinki, itp. Na dodatek oprogramowanie zezwala na dobór solidnego formatu pliku, co dla wielu Użytkowników ma stanowcze znaczenie.

Przykładem jest możliwość konwertowania plików wideo do formatu MP4, dzięki czemu można je będzie odtwarzać na odtwarzaczach MP4, I-Pod, PSP czy telefonach komórkowych....

Podobne produkty w kategorii Pozostałe akcesoria komputerowe