• Producent: AVERMEDIA
  • Kategoria: Pozostałe akcesoria komputerowe

Świat gamingu stał się właśnie o udoskonalonym miejscem. Live Gamer Portable 2 Plus ma wszystkie zalety poprzedniego modelu (LGP2) - w tym 3 zastosowane tryby pracy, szereg wejść audio i kontrolkę mixera audio - dodając równocześnie nową technologię pass-through, wspierającą rozdzielczośc Ultra HD 4K, w jednostajnych 60 klatkach na sekundę.

Ultra HD 4K Pass-Through * Nie poświęcaj wrażeń płynących z 4K, dla samej możliwości nagrywania swych rozgrywek. Dzięki LGP2 Plus i jego funkcji pass-through możesz rozkoszować się nagrywaniem w jakości 4K, przy 60fps i w 100% bez lagów.

*HDR - nie jest wspierane Tryb PC Streamuj natychmiast. Rozumiemy frustrację płynącą z konieczności przejścia przez procesy konfigurowania i instalowania. Zapomnij o tym. LGP2 Plus działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Tryb PC-Free Nagrywaj w podróży. Zwiedzasz świat z LGP2 Plus? przy pomocy jednego przycisku włącz nagrywanie w jakości 1080p60 i zachowaj gameplay z trasy na karcie microSD, i to bez zapotrzebowania korzystania z dopełniającego oprzyrządowania.

Tryb przechowywania Zyskaj bezpośredni dostęp do informacji i możliwości ich udostępniania. Po powrocie do domu przełącz LGP2 Plus na Tryb przechowywania, w którym urządzenie działa jak czytnik kart pamięci.

Brak konieczności wyjmowania karty to mniejsze prawdopodobieństwo jej zgubienia. LGP2 Plus działa od razu po wyjęciu z pudełka. W przeciwieństwie do innych rozwiązań przechwytywania obrazu, LGP2 Plus korzysta z technologi UVC.

To własnie dzięki niej wszystko, czego Ci potrzeba, znajduje się już w twoim komputerze - podłącz i streamuj! Komentarz na żywo i Party Chat Dodawanie komentarzy do twoich streamów albo zachowanie wpisów na chacie nie było nigdy tak proste.

Załóż swój headset, chwyć kontroler i pozwól LGP2 zająć się resztą....

Podobne produkty w kategorii Pozostałe akcesoria komputerowe