• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Pozostałe akcesoria do drukarek

Ręczna drukarka etykiet z kolorowym ekranem dotykowym i pojemną pamięcią. Można podłączyć do komputera PC/Mac albo używać jako drukarki mobilnej. Dostarczana z wkładem startowym taśmy (czarny tekst na białym tle), baterią wielokrotnego ładowania i przewodem USB.

Wszechstronna drukarka etykiet z kolorowym ekranem dotykowym, dzięki której z łatwością stworzysz i wydrukujesz etykiety do wielu zastosowań. Edytuj, formatuj i dostosowuj do potrzeb! Podłącz drukarkę do sprzętu PC lub Mac i personalizuj etykiety przy użyciu wszystkich czcionek i grafik przystępnych na komputerze.

Możliwość drukowania grafik, kodów kreskowych i logotypów - wszystko w wysokiej rozdzielczości. Produkt nie wymaga sterowników i uzupełniającego oprogramowania - starczy podłączyć, a instalacja ropoczyna się samoczynnie: sprzęt jest gotowy do pracy natychmiast.

Pozwala także edytować etykiety ściągnięte z sieci. W stanie niepodlączonym drukarka z powodzeniem sprawdza się jako sprzęt mobilny. Posiada 10 czcionek, 25 wymiarów, podkreślenie, 32 stylów i setki wbudowanych symboli, a także clip artów.

Pełna klawiatura QWERTY proste i szybkie wprowadzanie tekstu. Oszczędzaj czas, dzięki pamięci urządzenia mieszczącej 500 projektów etykiet. Drukarka świetnie pasuje do użytkowania przez niemało osób, gdyż można ją podłączyć do dowolnego komputera.

Przechowuje dane maks. 5 użytkowników. Automatyczny system cięcia eliminuje potrzebę ręcznego odcinania etykiet po wydrukowaniu. Bateria wielokrotnego ładowania oszczędza pieniądze i jest przychylna dla środowiska.

Drukarka przypasowana do taśm o szerokości 12, 19 i 24 mm.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe akcesoria do drukarek