Teka WISH Maestro iOVEN Ocena produktu:

od 4199,00 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
  • Pojemność: 70 l
Oferty (7)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA IOVEN P o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie ma termosondę oraz funkcję pieczenia SlowCook. Objętość piekarnika wynosi 70 l. Pyroliza Koniec z uciążliwym czyszczeniem piekarnika.

Wykorzystaj automatyczny system czyszczenia wnętrza w temperaturze do 500°C, by spalić zalegające resztki dań. Po zakończeniu czyszczenia zbierz nietrudny do usunięcia popiół i ciesz się piekarnikiem TEKA IOVEN P gotowym do dalszej pracy, które lśni czystością!

Termosonda Zapomnij o pieczeni surowej we wnętrzu! Wykorzystaj specjalną termosondę w piekarniku TEKA IOVEN P i kontroluj temperaturę wewnątrz dań mięsnych, drobiu albo ryb. W dowolnym momencie zobacz stan swojego dania i przygotuj je z precyzją godną szefa kuchni.

Upiecz potrawę tak, jak lubisz, i ciesz się jej niepowtarzalnym smakiem. Funkcja pieczenia SlowCook Wyciągnij ze swoich potraw wszystko, co najkorzystniejsze! Upiecz danie w niskiej temperaturze w dłuższym przedziale czasowym, żeby podkreślić jego nieszablonowy smak i aromat.

Wykorzystaj opcję SlowCook w piekarniku TEKA IOVEN P i spraw, żeby wszystkie wartości odżywcze zostały w środku. Komplet do pieczenia MultiCook Otwórz się na świeże możliwości! Wykorzystaj zestaw MultiCook ze stali nierdzewnej i zamień piekarnik TEKA IOVEN P w urządzenie parowe.

Zadbaj o swoje zdrowie! Gotuj lekko na parze i duś potrawy w górnych pojemnikach albo grilluj na specjalnym ruszcie, który wyszukasz w dolnej części zestawu. Przygotuj kilka aromatycznych dań w tym samym momencie, oszczędzając czas i miejsce.

samoczynne prędkie nagrzewanie lubisz prędki styl życia? Zależy Ci na czasie, lecz nie kosztem smaku i aromatu potraw? Włącz funkcję prędkiego nagrzewania piekarnika TEKA IOVEN P i skróć czas oczekiwania do minimum.

Funkcja zadziała automatycznie, o dowolnej porze – tak, jak ją zaprogramujesz. Zadbaj również o środowisko dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości energii. Pieczenie chleba Domowe pieczywo jest zdrowsze i bardziej aromatyczne niż to ze sklepu.

ponadto roztacza w domu cudowny aromat, który wzmaga apetyt. A co powiesz na samodzielne przygotowanie chleba? Pozwól, żeby piekarnik TEKA IOVEN P sam dobrał czas pieczenia, i smakuj życie z każdym kolejnym bochenkiem.

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, iż przygotowanie wspaniałej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA IOVEN P, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie wyśmienitej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Fermentacja Ciasto nie chce rosnąć, a Ty czekasz na wizytę gości? Wykorzystaj funkcję fermentacji w piekarniku TEKA IOVEN P, dzięki której surowe ciasto błyskawicznie urośnie do pożądanych rozmiarów.

A Ty będziesz mógł je upiec nawet kilka godzin wcześniej aniżeli do tej pory. Rozmrażanie Sz...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki