Teka HRB 6300 Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (4)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technologię HydroClean Pro oraz analogowy zegar z funkcją wyłączenia. Pojemność piekarnika wynosi 70 l.

HydroClean Pro Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS może być czysty w zaledwie 24 minuty! Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj progresywne, automatyczne czyszczenie poprzez wybór odpowiedniej funkcji na panelu sterowania.

Po zakończeniu mycia za pomocą pary wodnej i technice HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu. Analogowy zegar z funkcją wyłączenia Zapomnij o nerwowym spoglądaniu na zegarek w trakcie pieczenia.

tradycyjny, analogowy zegar skrupulatnie odmierzy zaplanowany przez Ciebie czas. Dodatkowa funkcja samoczynnego wyłączenia piekarnika TEKA HRB 6300 ATS da Ci pewność, iż wszystkie Twoje potrawy będą przygotowywane dokładnie tak długo, jak trzeba – nawet jeśli zdarzy Ci się spuścić je z oka.

prędkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Starczy, że skorzystasz z możliwości szybkiego nagrzewania piekarnika TEKA HRB 6300 ATS. Dzięki czemu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co lubisz najszczególniej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie wspaniałej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HRB 6300 ATS, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie wyśmienitej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie momentalnie i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę i czas działania piekarnika TEKA HRB 6300 ATS i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy zarys wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HRB 6300 ATS nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, precyzyjnie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia pozwala na bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj nieskazitelną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

Więcej miejsca do pieczenia objętość piekarnika TEKA HRB 6300 ATS to aż 70 litrów pojemności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% pokaźniejszą niż w dotychczasowo przystępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% większa od tradycyjnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki