Teka HLC 8400 Ocena produktu:

od 1589,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (15)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HLC 8400 BK o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technikę HydroClean Pro, a także prędkie nagrzewanie. Pojemność piekarnika wynosi 44 l. HydroClean Pro Piekarnik TEKA HLC 8400 BK może być czysty w zaledwie 24 minuty!

Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj innowacyjne, samoczynne czyszczenie poprzez dobór stosownej funkcji na panelu sterowania. Po zakończeniu mycia za pomocą pary wodnej i technologii HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu.

szybkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Wystarczy, iż skorzystasz z możliwości prędkiego nagrzewania piekarnika TEKA HLC 8400 BK. Dzięki czemu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co lubisz najszczególniej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie doskonałej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HLC 8400 BK, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie doskonałej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie szybko i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę oraz czas działania piekarnika TEKA HLC 8400 BK i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy kształt wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HLC 8400 BK nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, starannie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia umożliwia bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj bezbłędną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

perfekcyjna do jasnych kuchni wspaniały piekarnik to taki, który perfekcyjnie komponuje się z zabudową. Lubisz aranżacje w stylu industrialnym, nowojorskim lub loftowym? Dodaj swojej kuchni elegancji i wybierz piekarnik TEKA HLC 8400 BK, który podkreśli innowacyjny design.

CoolTouch Podejdź do tego na zimno! Obsługuj piekarnik TEKA HLC 8400 BK komfortowo dzięki systemowi CoolTouch. Maksymalna temperatura drzwi to 60°C. Wybierz urządzenie z tą funkcją i zminimalizuj ryzyko oparzeń i oddziaływania zbyt wysokich temperatur na ścianki mebli kuchennych.

nieprzeciętna precyzja (poręczne pokrętła) starannie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, praktycznym pokrętłom. Ich dopełniającą zaletą jest możliwość nieskomplikowanego utrzymania panelu sterowania w czystości.

Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HLC 8400 BK dzięki intuicyjnym rozwiązaniom! Zabezpieczenie przed dziećmi Nie chcesz, aby dzieci włączyły piekarnik TEKA HLC 8400 BK bez Twojej zgody? Jesteś w trakcie pieczenia i obawiasz się, że ktoś może niechcący zmienić atrybuty piekarnika? Zanim opuścisz kuchnię i wrócisz do swoich zajęć, zadbaj o bezpieczeństwo swych pociech.

Skorzystaj z postępowej blokady ustawień i ciesz się gotowaniem bez stresu!

Podobne produkty w kategorii Piekarniki