Teka HLB 8600 Ocena produktu:

od 2137,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (18)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HLB 8600 BK o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technologię HydroClean Pro i automatyczne prędkie nagrzewanie. Objętość piekarnika wynosi 70 l.

HydroClean Pro Piekarnik TEKA HLB 8600 BK może być czysty w zaledwie 24 minuty! Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj progresywne, automatyczne czyszczenie przez dobór optymalnej funkcji na panelu sterowania.

Po zakończeniu mycia przy pomocy pary wodnej i technice HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu. Samoczynne szybkie nagrzewanie uwielbiasz szybki fason życia? Zależy Ci na czasie, lecz nie kosztem smaku i aromatu potraw? Włącz funkcję prędkiego nagrzewania piekarnika TEKA HLB 8600 BK i skróć czas wymagania do minimum.

Funkcja zadziała samoczynnie, o dowolnej porze – tak, jak ją zaprogramujesz. Zadbaj także o środowisko dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości energii. Funkcja pieczenia SlowCook Wyciągnij ze swoich potraw wszystko, co najlepsze!

Upiecz danie w niskiej temperaturze w dłuższym przedziale czasowym, by podkreślić jego wyjątkowy smak i aromat. Wykorzystaj opcję SlowCook w piekarniku TEKA HLB 8600 BK i spraw, by wszystkie wartości odżywcze zostały w środku.

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie perfekcyjnej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HLB 8600 BK, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie idealnej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę lub pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Fermentacja Ciasto nie chce rosnąć, a Ty czekasz na wizytę gości? Wykorzystaj funkcję fermentacji w piekarniku TEKA HLB 8600 BK, dzięki której surowe ciasto prędko urośnie do pożądanych rozmiarów.

A Ty będziesz mógł je upiec choćby kilka godzin wcześniej aniżeli do tej pory. Rozmrażanie prędko i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę oraz czas działania piekarnika TEKA HLB 8600 BK i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy zarys wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HLB 8600 BK nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, skrupulatnie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia zezwala na bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj perfekcyjną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

Więcej miejsca do pieczenia objętość piekarnika TEKA HLB 8600 BK to aż 70 litrów obszerności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% obszerniejszą niżeli w dotychczasowo przystępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% obszerniejsza od tradycyjnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny. CoolTouch Podejdź do tego na zimno! Obsługuj piekarnik TEKA HLB 8600 BK komfortowo dzięki systemowi CoolTouch.

Maksymalna temperatura drzwi to 60°C. Wybierz urządzenie z tą funkcją i zminimalizuj ryzyko oparzeń oraz oddziaływania zbyt wysokich temperatur na ścianki mebli kuchennych. Nieprzeciętna precyzja (użyteczne pokrętła) skrupulatnie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, poręcznym pokrętłom.

Ich dodatkową zaletą jest możliwość nieskomplikowanego utrzymania panelu sterowania w czystości. Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HLB 8600 BK dzięki intuicyjnym rozwiązaniom!

Podobne produkty w kategorii Piekarniki