Teka HLB 8400 Ocena produktu:

od 1695,00 PLN

oszczędzasz do 35%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (18)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HLB 8400 P ST o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie posiada funkcję pyrolizy, a także prędkie nagrzewanie. Pojemność piekarnika wynosi 70 l. Pyroliza Koniec z uciążliwym czyszczeniem piekarnika.

Wykorzystaj automatyczny system czyszczenia wnętrza w temperaturze do 500°C, aby spalić zalegające resztki dań. Po zakończeniu czyszczenia zbierz nieskomplikowany do usunięcia popiół i ciesz się piekarnikiem TEKA HLB 8400 P ST gotowym do dalszej pracy, które lśni czystością!

szybkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Starczy, iż skorzystasz z możliwości szybkiego nagrzewania piekarnika TEKA HLB 8400 P ST. Dzięki temu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co lubisz najistotniej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie znakomitej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HLB 8400 P ST, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie rewelacyjnej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie ekspresowo i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę i czas działania piekarnika TEKA HLB 8400 P ST i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy zarys wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HLB 8400 P ST nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, dokładnie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia umożliwia bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj idealną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

Więcej miejsca do pieczenia objętość piekarnika TEKA HLB 8400 P ST to aż 70 litrów pojemności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% pokaźniejszą niż w dotychczasowo przystępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% obszerniejsza od klasycznej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny. CoolTouch Podejdź do tego na zimno! Obsługuj piekarnik TEKA HLB 8400 P ST komfortowo dzięki systemowi CoolTouch.

Maksymalna temperatura drzwi to 60°C. Wybierz urządzenie z tą funkcją i zminimalizuj ryzyko oparzeń, a także oddziaływania zbyt wysokich temperatur na ścianki mebli kuchennych. Nieprzeciętna precyzja (ergonomiczne pokrętła) starannie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, praktycznym pokrętłom.

Ich dodatkową zaletą jest możliwość nieskomplikowanego utrzymania panelu sterowania w czystości. Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HLB 8400 P ST dzięki instynktownym rozwiązaniom! Zabezpieczenie przed dziećmi Nie chcesz, żeby dzieci włączyły piekarnik TEKA HLB 8400 P ST bez Twojej zgody? Jesteś w trakcie pieczenia i obawiasz się, iż ktoś może niechcący zmienić atrybuty piekarnika? Zanim opuścisz kuchnię i wrócisz do swoich zajęć, zadbaj o bezpieczeństwo swoich pociech.

Skorzystaj z nowoczesnej blokady ustawień i ciesz się gotowaniem bez stresu!

Podobne produkty w kategorii Piekarniki