Teka HLB 840 Ocena produktu:

od 1591,99 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Teka
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: biały, czarny, srebrny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 55 cm
  • Klasa energetyczna: A+
  • Pojemność: 70 l
Oferty (6)
Opis produktu

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HLB 840 o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technologię HydroClean Pro oraz szybkie nagrzewanie. Pojemność piekarnika wynosi 70 l. Hydroclean Pro Piekarnik TEKA HLB 840 może być czysty w zaledwie 24 minuty!

Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj progresywne, samoczynne czyszczenie przez wybór odpowiedniej funkcji na panelu sterowania. Po zakończeniu mycia przy pomocy pary wodnej i technice HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu.

szybkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Starczy, że skorzystasz z możliwości prędkiego nagrzewania piekarnika TEKA HLB 840. Dzięki temu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co uwielbiasz najszczególniej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie wspaniałej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HLB 840, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie doskonałej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie momentalnie i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę oraz czas działania piekarnika TEKA HLB 840 i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy kształt wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HLB 840 nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, skrupulatnie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia zezwala na bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj idealną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

wspaniały do ciemnych kuchni doskonały piekarnik to taki, który wspaniale komponuje się z zabudową. Uwielbiasz aranżacje w stylu industrialnym, nowojorskim lub loftowym? Dodaj swej kuchni elegancji i wybierz piekarnik TEKA HLB 840, który wyróżni jej innowacyjny design.

Więcej miejsca do pieczenia pojemność piekarnika TEKA HLB 840 to aż 70 litrów obszerności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% większą niż w dotychczasowo dostępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% obszerniejsza od tradycyjnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny. Nieprzeciętna precyzja (użyteczne pokrętła) dokładnie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, poręcznym pokrętłom.

Ich uzupełniającą zaletą jest możliwość prostego utrzymania panelu sterowania w czystości. Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HLB 840 dzięki intuicyjnym rozwiązaniom! Zabezpieczenie przed dziećmi Nie chcesz, aby dzieci włącz...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki