Samsung NV66M3531BB Ocena produktu:

od 1599,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Piekarniki
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 66 l
  • Wymuszony obieg powietrza: tak
  • Prowadnice: wytłaczane
Oferty (3)
Opis produktu

WYBRANE właściwości Dual Cook™ Możliwość podziału piekarnika na dwie oddzielne komory z własną regulacją temperatury i czasu pieczenia. Czyszczenie Steam Clean™ Program czyszczenia parą wodną, która rozmiękcza zabrudzenia, by z łatwością było zebrać je ściereczką.

Tryb Pro-Roasting Dodatkowy tryb, który powoduje, iż potrawy są bardziej apetyczne. Auto Cook 25 przepisów zapisanych w pamięci piekarnika. Czyszczenie katalityczne samoczynne samooczyszczanie piekarnika.

Zabezpieczenie przed dziećmi Zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi piekarnika w trakcie pracy. Dual cook technika Samsung Dual Cook™. 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości Samsung Dual Cook™ to piekarnik, który daje Ci dwa razy więcej możliwości.

Jego wnętrze pozostało podzielone na dwie komory z osobną regulacją temperatury, dzięki temu możesz przygotować dwa przeróżne dania, w rozmaitych trybach w tym samym czasie. Obydwa w wyśmienitych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów.

Oszczędność czasu i perfekcja wykonania choćby, gdy masz ochotę na więcej. Więcej możliwości. Podwójny termoobieg dla nadzwyczajnych rezultatów Samsung Dual Cook™ ma dwa niezależne termoobiegi, żeby w obydwu komorach gwarantujeć świetne warunki pieczenia.

Cały piekarnik rozgrzewa się błyskawicznie, a przyrządzane dania pieką równomiernie i w odpowiedniej dla siebie temperaturze. Pełna kontrola i wspaniałe rezultaty bez względu na wielkość potraw i wykorzystanych naczyń.

Mniej używanej energii Zmniejsz zużycie energii choćby o 25% korzystając jedynie z jednej komory piekarnika, jeśli nie potrzebujesz jego pełnej objętości. Oszczędność czasu Dzięki dwóm komorom piekarnika możesz przygotować jednocześnie dwa przeróżne dania w indywidualnych warunkach.

Mniej czasu na gotowanie, dwa razy więcej przyjemności. Wysoka sprawność pieczenia pokaźna pojemność piekarnika sprawia, że możesz piec więcej. Przygotuj dwie potrawy równocześnie albo obszerniejszą liczba dań, które najistotniej uwielbiasz.

Przepisy w Auto Cook. Doświadczony asystent w Twojej kuchni W pamięci piekarnika zapisano 25 genialnych przepisów kulinarnych wykonanych we współpracy z najlepszymi na świecie szefami kuchni. Starczy, iż wybierzesz jeden z nich, a na ekranie panelu pojawią się szczegółowe instrukcje, żeby Twoje kulinarne eksperymenty stały się prostsze i niewiarygodnie błyskotliwe.

Tryb Pro-Roasting. Radość kulinarnych eksperymentów Tryb Pro Roasting to funkcja stworzona dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Wspaniała do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw.

Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki temu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie liczba ciepła zmniejsza się do wcześniej wybranego poziomu, by powoli opiekać przygotowywaną potrawę.

spektakularne efekty i nieprzeciętny wstęp do slow cooking. FUNKCJONALNOŚĆ 66 litrów pojemnośc...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki