Samsung NQ50J3530BB Ocena produktu:

od 1909,81 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Piekarniki
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 45 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Pojemność: 50 l
  • Wymuszony obieg powietrza: tak
  • Prowadnice: drabinkowe
Oferty (4)
Opis produktu

WYBRANE parametry technika FUNKCJONALNOŚĆ DESIGN PODSUMOWANIE CECH W OPAKOWANIU WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE parametry Gotowanie kombinacyjne Gotowanie kombinacyjne to połączenie różnorodnych technik gotowania, np. Mikrofali i grilla, a także termoobiegu i opiekania.

Programy Auto Cook 25 gotowych, automatycznych trybów gotowania, zapisanych w pamięci piekarnika. Podtrzymywanie ciepła potraw Program utrzymywania temperatury potraw, by zachować ich ciepło bez ryzyka wysuszenia i rozgotowania.

automatyczne rozmrażanie 5 trybów samoczynnego rozmrażania potraw. Sterowanie elektroniczne dotykowe instynktowny dotykowy wyświetlacz LED dla nieskomplikowanego sterowania oraz eleganckie, chowane pokrętła. Czyszczenie Steam Clean™ Program czyszczenia parą wodną, która rozmiękcza zabrudzenia, by łatwo było zebrać je ściereczką.

technologia Tryby kombinacyjne. Wyjątkowa elastyczność gotowania Piekarnik umożliwia kombinacyjne pieczenie przy wykorzystaniu najróżniejszych trybów. Dzięki nowoczesnej technice możesz równocześnie korzystać z kilku technik – mikrofali i grilla, termoobiegu lub opiekania.

dużo możliwości, żeby Twoje potrawy były znakomicie wypieczone, chrupiące i soczyste. Przepisy w Auto Cook. Doświadczony asystent w Twojej kuchni Piekarnik zawiera 25 predefiniowanych ustawień samoczynnych, które pomogą Ci przygotować dużo dań takich jak na przykład zapiekanka ziemniaczana, filet z łososia czy domowa pizza.

starczy, iż wybierzesz jeden z nich, a urządzenie samoczynnie dostosuje do niego parametry pieczenia. 50l objętości. Kompaktowy rozmiar, sporo możliwości Kompaktowy wymiar piekarnika nie oznacza mniejszych możliwości w trakcie gotowania.

50 litrów pojemności znakomicie sprawdza się nie tylko w trakcie codziennych eksperymentów w kuchni,dodatkowo wtedy, gdy musisz przygotować naprawdę pokaźne potrawy. Dzięki łączonym trybom pieczenia – opiekania, grillowania i mikrofali i termoobiegowi, możesz gotować jeszcze więcej i smaczniej!

Podtrzymanie ciepła potraw Piekarnik Samsung utrzymuje odpowiednią temperaturę gotowych już dań nie wysuszając ich. Dzięki tej funkcji, potrawy trafiają na stół ciepłe i nieprzeciętnie soczyste. Nawet wtedy, gdy Twoi goście spóźnili się z wizytą.

5 trybów rozmrażania Piekarnik ma 5 automatycznych trybów rozmrażania, które pozwalają pozbyć się lodu i przygotować produkty do gotowania. W odpowiednim stanie i bez ryzyka zbędnego podgrzewania.

FUNKCJONALNOŚĆ intuicyjny panel. Nieskomplikowane sterowanie, znakomite efekty Piekarnik ma dotykowy ekran LED, który zezwala na intuicyjne sterowanie urządzeniem. Za pomocą kilku prostych ruchów dobierzesz optymalne funkcje i ustawienia - tryb pieczenia i temperaturę i czas.

widoczny panel perfekcyjnie uzupełnia linię piekarnika i jest prosty w obsłudze. Technika Steam Clean™. Piekarnik, który czyści się sam Dzięki technice Steam Clean™ piekarnik Samsung czyści się sam.

wystarczy...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki