Gorenje BO735E11 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (2)
Opis produktu

Piekarnik BO735E11X

zarys HomeMade Plus
świetny piekarnik do profesjonalnych rezultatów

Piekarnik, teraz jeszcze bardziej przestronny, ma owalny kształt, który z powodzeniem naśladuje klasyczne piece opalane drewnem. Pozwala to na trafną cyrkulację powietrza, która całkowicie obejmuje potrawę, dzięki temu jest delikatna i soczysta wewnątrz, a poza tym niesamowicie chrupiąca. Powietrze jest jeszcze lepiej rozprowadzone w 71-litrowym wnętrzu z zagłębionymi bokami, co ogranicza występowanie zimnych miejsc. Specjalna dynamika cyrkulacji powietrza zagwarantuje świetne warunki do fachowego gotowania na pojedynczym poziomie albo na kilku stopniach równocześnie.

SilverMatte
wyjątkowo gładka i szczególnie odporna powłoka

Jakość i rodzaj emalii są wyjątkowo ważne dla pieca i jego działanie. SilverMatte to wytrzymały i mocny materiał, który można wystawiać na działanie nad wyraz wysokich temperatur, np. Podczas pirolitycznego czyszczenia przy 500 ° C. Powierzchnia płaszcza pieca i blach do pieczenia jest wolna od mikro porów, dzięki temu są one wytrzymałe na najwyższe temperatury, promieniowanie mikrofalowe i działanie pary wodnej. Potrójna powłoka wnętrza zagwarantuje odbicie ciepła i zagwarantuje dodatkową izolację, dlatego wnętrze piekarnika zawsze pozostaje czyste i bezpieczne.

AquaClean
Łatwe czyszczenie AquaClean

wykorzystanie w pełni nowego typu emalii we wszelkich liniach nowych piekarników Gorenje pozwoliło wyraźnie usprawnić działanie funkcji AquaClean. AquaClean oddaje nieocenioną pomoc w czyszczeniu komory piekarnika. Starczy nalać pół litra wody do brytfanny i aktywować funkcję. Rezultaty są widoczne na całej powierzchni piekarnika i blachach już po niespełna 30 minutach. Plamy i tłuszcz ulegają zmiękczeniu, dzięki czemu można je łatwiej polikwidować.

BigSpace - duża przestrzeń
Więcej miejsca dla obszerniejszej swobody gotowania

większa swoboda gotowania dzięki większej przestrzeni. Nowa generacja piekarników Gorenje cechuje się specjalnym, zaokrąglonym kształtem ich górnej części. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze piekarnika jest bardziej przestrzenne, co zezwala na w pełni swobodne, a przez to bardziej produktywne krążenie gorącego powietrza. Większa objętość robocza piekarnika przy niezmienionych zewnętrznych wymiarach urządzenia pozwala też na użycie większych blach do pieczenia i przygotowywanie większych porcji żywność. Piekarniki proponują teraz możliwość pieczenia na pięciu, a nie na trzech brytfannach równocześnie. Gorenje ma w ofercie typowe modele piekarników o pojemnościach do 75 l i modele kuchni mikrofalowych o pojemnościach do 53 l. Są to jedne z największych objętości przystępnych na rynku.

GentleClose
Super łatwe i super ciche

wystarczy delikatny dotyk, aby drzwi piekarnika zamknęły się płynnie bez żadnego dźwięku.

System DC+
wydajne zarządzanie temperaturą

System DynamiCooling wydajnie chłodzi zewnętrzną powierzchnię piekarnika, aby zapobiec uszkodzeniom powstających na skutek oddziaływania wysokiej temperatury. W piecach z systemem DynamiCooling+ detektor reguluje proces chłodzenia na zewnętrznych ścianach pieca, do momentu obniżenia temperatury do 60°C. Jest to stanowczo przydatne w piecach, z funkcją czyszczenia pirolitycznego, który pracuje w szczególnie wysokich temperaturach.

SuperSize
Gotowy na przepisy XXL

Bardziej przestronne piece umożliwiają gotowanie większej ilości żywności - nie tylko ze względu na równomierną cyrkulację powietrza na wszelkich stopniach, lecz także z powodu szerokich na 46 cm tacek do pieczenia jednocześnie w standardowych, jak i kompaktowych piecach. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na obszerniejsze wnętrze, a szerokość piekarnika jest w pełni wykorzystywana. Na każdej blasze do pieczenia jest więcej miejsca, a znakomita technika gwarantuje równomierne gotowanie potraw na wszelkich poziomach.

PerfectGrill
Podwójna grzałka dla równomiernie chrupiących potraw

najkorzystniejsze wyniki pieczenia uzyskuje się dzięki połączeniu większych i mniejszych grzałek, przy czym ta druga znajduje się w obszerniejszej. Inteligentne pozycjonowanie nagrzewnic umożliwia optymalną dystrybucję ciepła i gwarantuje najlepsze wyniki pieczenia zawsze, dzięki temu żywność jest chrupiąca na zewnątrz i miękka wewnątrz. Zmienna kompozycja grzałek można wykorzystywać równocześnie wewnętrzną, jak i zewnętrzną grzałkę, lub obie jednocześnie. W progresywnych modelach grzałka jest ruchoma, co usprawnia czyszczenie i konserwację.


Funkcje specjalne
PerfectGrill Chowane pokrętła IconLED - dotykowe programowanie godziny Zawias GentleClose - miękkie zamykanie drzwi piekarnika Oświetlenie Dynamic Cooling DC+: Dynamiczne chłodzenie piekarnika Podwójnie szklone drzwi z jedną warstwą refleksyjną (Compact Door)

Podobne produkty w kategorii Piekarniki