Gorenje BO635E11 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Piekarniki
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 56 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 67 l
  • Rożen obrotowy: nie
  • Prowadnice: drabinkowe
Oferty (2)
Opis produktu

Piekarnik do zabudowy

zarys HomeMade Wszystkie cech pieczenia w piecu opalanym drewnem

specyficzny zaokrąglony zarys jest jedną z kluczowych cech pieców Gorenje. Natchniony konwencjonalnymi piecami opalanymi drewnem, pozwala gorącemu powietrzu swobodnie się poruszać. Ponieważ potrawy są ogrzewane równomiernie ze wszystkich stron, są one zawsze nadzwyczajnie przygotowane: chrupiące na zewnątrz i soczyste wewnątrz. W połączeniu z systemem wentylacji MultiFlow 360˚ sprawia, iż pieczenie na wszelkich 5 stopniach jednocześnie jest realne.

SilverMatte niezwykle gładka i bardzo oporna powłoka

Jakość i rodzaj emalii są wyjątkowo ważne dla pieca i jego działanie. SilverMatte to niepodatny i solidny materiał, który można wystawiać na działanie nad wyraz wysokich temperatur, np. W trakcie pirolitycznego czyszczenia przy 500 ° C. Powierzchnia płaszcza pieca i blach do pieczenia jest wolna od mikro porów, dzięki temu są one oporne na najwyższe temperatury, promieniowanie mikrofalowe i działanie pary wodnej. Potrójna warstwa wnętrza zagwarantuje odbicie ciepła i zapewnia dodatkową izolację, dlatego wnętrze piekarnika za każdym razem pozostaje czyste i bezpieczne.

AquaClean proste czyszczenie AquaClean

wykorzystanie całkowicie nowego rodzaju emalii we wszelkich liniach nowych piekarników Gorenje pozwoliło wyraźnie usprawnić działanie funkcji AquaClean. AquaClean oddaje nieocenioną pomoc w czyszczeniu komory piekarnika. Wystarczy nalać pół litra wody do brytfanny i aktywować funkcję. Rezultaty są widoczne na całej powierzchni piekarnika i blachach już po niespełna 30 minutach. Plamy i tłuszcz ulegają zmiękczeniu, dzięki czemu można je łatwiej pousuwać.

BigSpace - szeroka przestrzeń Więcej miejsca dla większej swobody gotowania

pokaźniejsza swoboda gotowania dzięki obszerniejszej przestrzeni. Nowa generacja piekarników Gorenje cechuje się specjalnym, zaokrąglonym kształtem ich górnej części. Takie rozwiązanie powoduje, iż wnętrze piekarnika jest bardziej przestrzenne, co zezwala na kompletnie luźne, a przez to bardziej produktywne krążenie gorącego powietrza. Większa objętość robocza piekarnika przy niezmienionych zewnętrznych rozmiarach urządzenia pozwala też na wykorzystanie większych blach do pieczenia i przygotowywanie większych porcji żywność. Piekarniki oferują teraz możliwość pieczenia na pięciu, a nie na trzech brytfannach jednocześnie. Gorenje ma w ofercie typowe modele piekarników o objętościach do 75 l, a także modele kuchenek mikrofalowych o pojemnościach do 53 l. Są to jedne z największych obszerności dostępnych na rynku.

GentleClose Super proste i super ciche

starczy delikatny dotyk, by drzwi piekarnika zamknęły się płynnie bez żadnego dźwięku.

towar
marka
Kod producenta
BO635E11W
EAN
3838942010477
informacje podstawowe Moc Fizyczne
Szklany
Zabudowa pod blat
Zabudowa w słupku
Panel sterujący
2 pokrętła
Chowane pokrętła
wyświetlacz elektroniczny
ekran elektroniczny
Funkcje techniczne
Drabinkowe
2 szyby w drzwiach
Miękkie zamykanie drzwi
Szyba refleksyjna
Emalia łatwoczyszcząca
Aquaclean
zastosowane technologie
Wyposażenie
Głęboka emaliowana blacha
Płytka blacha do pieczenia
Ruszt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem sprzętów do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyszczególnionego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Podobne produkty w kategorii Piekarniki