• Producent: Electrolux
  • Kategoria: Piekarniki

Piekarnik parowy SteamCrisp Czyszczenie parowe EvenCook szybkie nagrzewanie Piekarnik parowy kolekcja 700 SteamCrisp LOC8H31X Piekarnik parowy linii 700 z funkcją SteamCrisp® broni potrawy przed nadmiernym wysuszeniem.

Obsługiwany za pomoc tekstowego wyświetlacza LCD z asystentem gotowania upraszcza wybór trafnego programu. W dodatku piekarnik został wyposażony w termoobieg działający na 3 poziomach, co upraszcza przyrządzanie kruchych ciastek i pierników.

WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą kontroluje temperaturę wnętrza potrawy. Gdy potrawa jest gotowa, oznajmia zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik.

Czyszczenie parowe AquaClean Czyszczenie piekarnika nie musi być uciążliwe wyręczy Cię w tym para. Para wodna rozmiękcza zaschnięte zabrudzenia w komorze piekarnika, co upraszcza ich usunięcie prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zagwarantuje stały obieg gorącego powietrza, zapewniając równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników klasycznych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika nawet w chwili pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi uniemożliwia im otwarcie piekarnika nawet w trakcie pieczenia.

prędkie nagrzewanie Tryb prędkiego nagrzewania piekarnika pozwala o 40% skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy w wymaganej temperaturze Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać w środku najlepszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

równocześnie zapewnia równomierne pieczenie. Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik idealnie przystosuje się do potrzeb Twoich potraw Prowadnice teleskopowe regulowane prowadnice teleskopowe dla komfortowego i bezpiecznego wyjmowania potraw.

rozmiar XL Pojemna komora i blachy w wymiarze XL usprawniają jednoczesne pieczenie na 3 stopniach i przygotowanie obszernego posiłku. Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary za każdym razem, kiedy tylko Ci trzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie dotykow intuicyjne i szczególnie proste w obsłudze sterowanie dotykowe sprawi, iż obsługa piekarnika będzie dziecinnie prosta objętość bardzo duża pojemność piekarnika zezwala na gotowanie na wielu stopniach i swobodne używanie znacznych naczyń wewnątrz urządzenia....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki