• Producent: Electrolux
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: srebrny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 56 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 72 l

Piekarnik parowy SteamBake Termosonda Czyszczenie pyrolityczne Sterowanie pokrętłami Piekarnik parowy linia 600 SteamBake EOD5C71X Piekarnik parowy gwarantujący adekwatne rezultaty pieczenia, poprzez dodanie pary w początkowej fazie.

wyekwipowany w termosondę umożliwia pełną kontrolę w trakcie pieczenia. Dzięki obecności powłoki katalitycznej pochłaniającej tłuszcz, piekarnik sam się oczyszcza przy temperaturze 250°C. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą obserwuje temperaturę wnętrza potrawy.

Gdy potrawa jest gotowa, zawiadamia zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i zanieczyszczenia na nieduży pył, który wystarczy pousuwać ściereczką.

Pozwala to utrzymać nadzwyczajną czystość komory bez szorowania i użytkowania detergentów. Prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, zapewniając równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników tradycyjnych, co zezwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika nawet w chwili pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi zapobiega im otwarcie piekarnika choćby podczas pieczenia.

Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, żeby zatrzymać wewnątrz najkorzystniejszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

jednocześnie zagwarantuje równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe dostosowywane prowadnice teleskopowe dla komfortowego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Rozmiar XL Pojemna komora i blachy w rozmiarze XL ułatwiają jednoczesne pieczenie na 3 poziomach i przygotowanie pokaźnego posiłku.

Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik genialnie przypasuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary za każdym razem, kiedy tylko Ci trzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami standardowe sterowanie pokrętłami zapewnia komfort użytkowania i prostotę obsługi. Objętość niezwykle wielka objętość piekarnika umożliwia gotowanie na wielu poziomach , a także luźne użytkowanie obszernych naczyń w środku urządzenia....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki