Electrolux EOD5C70X

chwilowy brak towaru

  • Producent: Electrolux
  • Kategoria: Piekarniki

Piekarnik parowy SteamBake Czyszczenie katalityczne Sterowanie pokrętłami EvenCook Piekarnik parowy seria 600 SteamBake EOD5C70X Piekarnik parowy gwarantujący trafne rezultaty pieczenia, przez dodanie pary w początkowej fazie.

wyekwipowany w termosondę pozwala na całkowitą kontrolę w trakcie pieczenia. Dzięki występowaniu powłoki katalitycznej pochłaniającej tłuszcz, piekarnik sam się oczyszcza przy temperaturze 250°C. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i skażenia na nieznaczny pył, który starczy pousuwać ściereczką.

Pozwala to utrzymać genialną czystość komory bez szorowania i używania detergentów. Prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników konwencjonalnych, co zezwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika nawet w momencie pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi zapobiega im otwarcie piekarnika choćby w trakcie pieczenia.

Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać we wnętrzu najlepszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

jednocześnie zagwarantuje równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe dostosowywane prowadnice teleskopowe dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Rozmiar XL Pojemna komora i blachy w wymiarze XL upraszczają jednoczesne pieczenie na 3 stopniach i przygotowanie szerokiego posiłku.

Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik znakomicie dopasuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary za każdym razem, kiedy tylko Ci trzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami standardowe sterowanie pokrętłami zagwarantuje komfort używania i prostotę obsługi. Pojemność szczególnie znaczna objętość piekarnika umożliwia gotowanie na wielu poziomach , a także swobodne wykorzystywanie dużych naczyń w środku urządzenia....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki