Electrolux EOA9S31CX Ocena produktu:

od 6999,00 PLN

  • Producent: Electrolux
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (3)
Opis produktu

Piekarnik parowy z kamerą CookView® Steamify Piekarnik parowy SteamPro Czyszczenie parowe Piekarnik parowy seria 900 SteamPro EOA9S31CX Piekarnik parowy zaopatrzony w kamerę umożliwia śledzenie postępu pieczenia na ekranie telefonu.

Funkcja Steamify® samodzielnie przystosuje ustawienia piekarnika parowego. A dzięki termosondzie piekarnik kontroluje temperaturę potrawy i kończy proces, gdy danie jest gotowe. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Steamify® wystarczy wprowadzić temperaturę pieczenia, a piekarnik samoczynnie przystosuje poziom pary, co pozwala gotować instynktownie poszerzając kulinarne horyzonty.

czujnik wilgotności samoczynnie dopasowuje optymalną ilość pary dla perfekcyjnego smaku i struktury potraw. Technika zaczerpnięta z sprzętów mistrzowskich. CookView® wyposażony w wewnętrzną kamerę dzięki łączności Wi-Fi pozwala nie tylko zdalnie śledzić postęp pieczenia na ekranie telefonu.

Z pomocą aplikacji MyElectrolux można regulować czas i temperaturę pieczenia oraz wykorzystywać przepisy i inspiracje kulinarne wyświetlacz ITEX Connectivity Doświadcz zalet gotowania przy wsparciu aplikacji MyElectrolux.

Wybierz przepis, a piekarnik przystosuje do niego wszystkie ustawienia. Zdalnie ustaw i reguluj czas, a także temperaturę pieczenia. Ciesz się wygodą kontrolowania postępu pieczenia z perspektywy kanapy Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą nadzoruje temperaturę wnętrza potrawy.

Gdy potrawa jest gotowa, zawiadamia zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. SenseCook® Skorzystaj z pomocy szefa kuchni. AssistedCooking jest jak gotowanie pod okiem profesjonalnego szefa. Wybierz potrawę, a piekarnik przystosuje właściwy program i czas, a gdy danie jest gotowe piekarnik po prostu wyłączy się.

Czyszczenie parowe AquaClean Czyszczenie piekarnika nie musi być uciążliwe wyręczy Cię w tym para. Para wodna rozmiękcza zaschnięte zabrudzenia w komorze piekarnika, co ułatwia ich usunięcie prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator gwarantuje stały obieg gorącego powietrza, zapewniając równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników klasycznych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika choćby w chwili pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi uniemożliwia im otwarcie piekarnika nawet w trakcie pieczenia.

szybkie nagrzewanie Tryb prędkiego nagrzewania piekarnika pozwala o 40% skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy w wymaganej temperaturze Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać we wnętrzu najkorzystniejszy smak potraw Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik nieprzeciętnie dostosuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja rozmrażania Dzięki funkcji rozmrażania w prost...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki