Candy FCPK606XL Ocena produktu:

od 1069,64 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Candy
  • Kategoria: Piekarniki
  • Pojemność: 68 l
Oferty (2)
Opis produktu

Piekarnik Candy Piekarnik CANDY FCPK606XL o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A. Pojemność piekarnika wynosi 68 l. Urządzenie posiada wentylator, który równomiernie rozprowadza temperaturę wewnątrz piekarnika, a także aktywny system chłodzenia, chłodzący obudowę i elektronikę w urządzeniu.

Wentylator Wentylator rozprowadza powietrze we wnętrzu piekarnika dzięki czemu temperatura w środku piekarnika CANDY FCPK606XL jest równomiernie rozprowadzana. Grill Elektryczny Piekarnik CANDY FCPK606XL wbudowany grill elektryczny.

Pozwala on przypiec warstwę wierzchnią potrawy w trakcie pieczenia, żeby była bardziej chrupka. Aktywny system chłodzenia Piekarnik CANDY FCPK606XL ma aktywny system chłodzenia. Specjalny wentylator zasysa powietrze spod piekarnika, chłodząc obudowę, a także elektronikę w urządzeniu.

Następnie powietrze wtłaczane jest między szyby w drzwiach piekarnika zapewniając najkorzystniejsze warunki pracy dla piekarnika. Dotykowy panel sterowania Dotykowy panel gwarantuje elegancki design i komfort używania piekarnika CANDY FCPK606XL.

Chowane pokrętła Piekarnik CANDY FCPK606XL ma chowane pokrętła, które idealnie wyglądają i są niezwykle ergonomiczne w czyszczeniu. Ekspresowo i bez przeszkód ustaw wybraną temperaturę albo program pieczenia jednym ruchem.

Ciche domykanie Piekarnik CANDY FCPK606XL ma ciche domykanie. Wystarczy delikatny dotyk, żeby drzwi się zamknęły bez żadnego dźwięku. Bezpieczny ruszt Na zakończeniu ruszt jest delikatnie zagięty, nie bez powodu.

podczas wyciągania potrawy z piekarnika CANDY FCPK606XL na poziomie bez prowadnicy zapobiega przechyleniu się rusztu i wypadnięciu potrawy. Czyszczenie Aquactiva AquActiva to system czyszczenia piekarnika CANDY FCPK606XL.

System czyszczenia parą jest prostym, ale skutecznym sposobem na utrzymanie piekarnika w czystości. Zaschnięte zabrudzenia zostają zmiękczone i można je łatwiej wyeliminować za pomocą miękkiej ściereczki. Czyszczenie pyrolityczne Pyroliza w piekarniku CANDY FCPK606XL to proces, w którym wszelkie resztki ekologiczne są spalane w wyjątkowo wysokiej temperaturze (prawie 500 °C).

w wyniku czego spalania w tak wysokiej temperaturze powstaje łatwy do usunięcia popiół. Po zakończeniu programu oczyszczania pyrolizą, wystarczy wybrać miękką ściereczką powstały popiół....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki