Bosch HBG6750S1 Ocena produktu:

od 3079,00 PLN

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: srebrny
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A
 • Pojemność: 71 l
 • Rożen obrotowy: nie
 • Termosonda: nie
 • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
Oferty (2)
Opis produktu

Piekarnik Bosch HBG6750S1 Piekarnik Bosch HBG6750S1 Cenisz nadzwyczajną jakość i nadzwyczajną harmonię funkcji i formy? z całą pewnością Twój dom odzwierciedla wysokie wymagania właściciela i jest urządzony na najwyższym poziomie.

Powinno dotyczyć to jeszcze sprzętu domowego. Nadzwyczajnie pasowałyby tu urządzenia premium, wyróżniające się perfekcyjną jakością i stylem pierwszej klasy. Szybko docenisz ich komfortowo łatwą obsługę, zaskakującą prędkość, wydajność i perfekcyjne rezultaty działania.

Sięgnij zatem po urządzenia z Serie | 8. Zamiłowanie do gotowania początkuje się od piekarnika Nieważne, czy wolisz innowacyjną wyspę kuchenną czy szereg modułów — wzornictwo naszych piekarników spełni wszystkie Twoje kryteria.

Możesz zamontować piekarnik niezależnie od płyty grzejnej, na przykład w wysokiej szafce. Jeśli chcesz wbudować płytę w znajdujący się wyżej blat. Puść wodze wyobraźni — znajdziemy wszystkie właściwe komponenty, aby zrealizować Twoją wizję.

ekran TFT Piekarniki Bosch eksponuje wyjątkowy komfort eksploatacji i postępowe wzornictwo. Urządzenia zwracają uwagę specyficznym designem paneli sterowania, z podświetlonym pierścieniem służącym wyborowi opcji pieczenia.

dodatkową wygodę obsługi zapewnia czytelny, barwy ekran TFT. Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem doskonały.

pozwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu. Dlatego piekąc nawet na czterech poziomach równocześnie, uzyskasz za każdym razem świetny wynik: od góry do dołu.

SoftClose / SoftOpening Drzwi wyposażone w funkcję SoftClose domykają się płynnie, finezyjnie i niemal bezgłośnie. Podczas zamykania specjalnie zaprojektowane zawiasy wyhamowują ruch drzwi na kilka centymetrów przed osiągnięciem finalnego położenia.

To komfortowe rozwiązanie polepsza jakość korzystania z urządzenia. AutoPilot Dzięki samoczynnym programom AutoPilot uzyskasz najlepsze rezultaty bez wysiłku. Starczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać jeden spośród nawet 85 trybów działania.

100% doskonałości — czy jest to pieczeń, mięso czy ryba. Rodzaje oświetlenia W zależności od modelu, piekarniki z Serie | 8 wyposażone są w konwencjonalny halogen lub oświetlenie LED: umieszczone standardowo albo z boku piekarnika.

Diody LED to aktualnie najjaśniejsze źródło światła na rynku. Znakomite oświetlenie, są szczególnie skuteczne, niezawodne i posiadają najdłuższą żywotność. Boczne usytuowanie diod powoduje, że światło dociera na każdy poziom, co jest bardzo komfortowe podczas pieczenia na wielu poziomach równocześnie.

Samoczyszczenie pyrolityczne w trakcie działania funkcji samoczyszczenia pyrolitycznego, piekarnik nagrzewa się do temperatury 480°C i wypala skutecznie tłuszcz i inne pozostałości po pieczeniu, zamieniając je w niewielką łatwego do usunięcia popiołu.

wystarczy przetrzeć wnętrze papierowym ręcznikiem. Blachy do pieczenia, ruszty i prowadnice w Serie | 8 są przystosowane do warunków pyrolizy, dlatego na czas działania programu można zostawić je w środku piekarnika.

Prowadnice teleskopowe Niezależnie, czy wybierzesz typowy sposób na wsuwanie blach i rusztów, czy jeden z kilkupoziomowych systemów z prowadnicami teleskopowymi – wszystkie są bezpieczne i nieskomplikowane w użyciu.

Nasze prowadnice pomagają bez wysiłku umieszczać i wysuwać z wnętrza naczynia z potrawami. Nowe prowadnice są przypasowane do samoczyszczenia pyrolitycznego i mogą również być używane w piekarnikach z dodatkiem pary oraz mikrofali.

informacje PODSTAWOWE producent Bosch wariant Elektryczny Front nowoczesne objętość 71 l Prowadnice Teleskopowe Sterowanie Sensorowe FUNKCJE liczba funkcji piekarnika 13 Termoobieg Tak Grill Tak Rożen Nie Termosonda Nie ekran Tak Zegar Tak Timer Tak Czyszczenie Pyroliza Blokada piekarnika Tak użyte technologie Soft Close ETYKIETA ENERGETYCZNA Moc 3650 W Napięcie zasilania 230 V Klasa energetyczna A+ cechy FIZYCZNE odcień Szare i metaliczne Szerokość 59 cm pojemność piekarnika [l] powyżej 71 Szerokość zabudowy 57 – 60 cm

Podobne produkty w kategorii Piekarniki