Bosch HBG634BW1 Ocena produktu:

od 2129,00 PLN

oszczędzasz do 1%

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: biały
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność: 71 l
 • Wymuszony obieg powietrza: tak
 • Chłodzenie obudowy: tak
 • Termosonda: nie
 • Prowadnice: drabinkowe
Oferty (4)
Opis produktu

Cenisz znakomitą jakość i genialną harmonię funkcji i formy? bez dwóch zdań Twój dom odzwierciedla wysokie oczekiwania właściciela i jest urządzony na najwyższym poziomie. Powinno dotyczyć to jeszcze sprzętu domowego.

perfekcyjnie pasowałyby tu urządzenia premium, eksponujące się idealną jakością oraz stylem pierwszej klasy. Momentalnie docenisz ich komfortowo łatwą obsługę, zaskakującą szybkość, wydajność i rewelacyjne rezultaty działania.

Sięgnij zatem po urządzenia z Serie | 8. Najważniejsze właściwości urządzenia Równomierne pieczenie na czterech poziomach jednocześnie Klasa sprawności energetycznej A 13 rodzajów grzania Niemal bez potrzeby czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Łatwy demontaż drzwi i szyby piekarnika do czyszczenia Chłodny Front 40°C Miękkie domykanie drzwi Grill z termoobiegiem Specjalny składnik, by uzyskać świetne rezultaty. Znakomity sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu.

Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch zostały optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Proponują Ci jeszcze większą łatwość wykorzystywania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne.

Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać idealne rezultaty. Specjalny składnik, żeby uzyskać rewelacyjne rezultaty.

nieprzeciętny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch zostały stosownie dostosowane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze obszerniejszą łatwość stosowania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swych funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać genialne rezultaty.

Panel ColorGlass Wysokiej jakości panele frontowe ColorGlass na płytach cieplnych, piekarnikach i urządzeniach kompaktowych, wytwarzane z wysokiej jakości szkła w stylowych odcieniach, powodują, iż powierzchnie robocze i urządzenia producenta Bosch stanowią świetnie harmonijną całość.

Co więcej, panele te są niepodatne na uderzenia i nieskomplikowane w konserwacji. Proponujemy także wolnostojące lodówki z wykończeniem ColorGlass, które nadadzą Twojej kuchni indywidualny charakter. Panel ColorGlass Wysokiej jakości panele frontowe ColorGlass na płytach grzejnych, piekarnikach i urządzeniach kompaktowych, stworzone z wysokiej jakości szkła w stylowych odcieniach, sprawiają, iż powierzchnie robocze i urządzenia firmy Bosch stanowią perfekcyjnie harmonijną całość.

Co więcej, panele te są odporne na uderzenia i przystępne w konserwacji. Proponujemy także wolnostojące lodówki z wykończeniem ColorGlass, które nadadzą Twojej kuchni indywidualny charakter. Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem wspaniały.

zezwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu. Dlatego piekąc nawet na czterech poziomach jednocześnie, uzyskasz zawsze wspaniały wynik: od góry do dołu.

Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem świetny. Zezwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu.

Dlatego piekąc nawet na czterech poziomach równocześnie, uzyskasz za każdym razem wyśmienity wynik: od góry do dołu. Szybkie nagrzewanie To wspaniałe udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości.

Ta funkcja umożliwia szybkie rozgrzanie piekarnika do trafnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania. Prędkie nagrzewanie To nadzwyczajne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości.

Ta funkcja pozwala na prędkie rozgrzanie piekarnika do adekwatnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania. EcoClean Direct w trakcie pracy piekarnika, w jego wnętrzu odbywa się samoczynnie cykl oczyszczania.

Ściany, pokryte specjalną warstwą z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia i neutralizują je przez utlenianie. Wszystko, co musisz zrobić, to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi.

warstwa regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. EcoClean Direct podczas pracy piekarnika, w jego wnętrzu odbywa się samoczynnie proces oczyszczania.

Ściany, pokryte specjalną warstwą z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia i neutralizują je przez utlenianie. Wszystko, co musisz zrobić, to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi.

warstwa regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie poprzez cały okres eksploatacji u

Podobne produkty w kategorii Piekarniki