Bosch HBA554EB0 Ocena produktu:

od 1489,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: czarny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 54 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 71 l
Oferty (4)
Opis produktu

Cenisz domowe ognisko, dbasz o rodzinę i wykazujesz prawdziwy talent organizacyjny? Jeśli za każdym razem starasz się zachować równowagę i zatroszczyć o porządek, warto zdać się na urządzenia z Serie | 4, które dokładnie spełnią Twoje zapotrzebowania i praktycznie wypełnią konkretne zadania.

Najważniejsze atrybuty urządzenia Równomierne pieczenie na trzech stopniach równocześnie Klasa produktywności energetycznej A Grill z termoobiegiem 7 rodzajów grzania usprawniają wysuwanie blach i utrzymują je stabilnie nawet przy całkowitym wysunięciu Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Chłodny Front 40°C Specjalny składnik, by uzyskać świetne rezultaty. Perfekcyjny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch pozostały stosownie dostosowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze większą łatwość używania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, by uzyskać rewelacyjne rezultaty.

Specjalny składnik, aby uzyskać idealne rezultaty. Doskonały sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch pozostały odpowiednio przypasowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość stosowania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać idealne rezultaty.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać rewelacyjne efekty pieczenia na wszelkich poziomach równocześnie – od góry do dołu. To nieprzeciętny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać rewelacyjne efekty pieczenia na wszelkich stopniach jednocześnie – od góry do dołu. To idealny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

szybkie nagrzewanie To genialne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja zezwala na szybkie rozgrzanie piekarnika do adekwatnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania.

szybkie nagrzewanie To nieprzeciętne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja pozwala na szybkie rozgrzanie piekarnika do adekwatnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grz...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki