Beko BIS14300 Ocena produktu:

od 1449,99 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (2)
Opis produktu

Piekarnik Beko Piekarnik BEKO BIS14300BCS o szerokości 59.4 cm w klasie energetycznej A. Urządzenie ma funkcję pieczenia ze wspomaganiem parą Steam Assisted i termoobieg. Moc przyłączeniowa piekarnika wynosi 3 kW.

Pieczenie ze wspomaganiem parą Steam Assisted Pieczenie wspomagane parą to gwarancja udanych wypieków, delikatnych, pełnych części odżywczych warzyw i chrupkiego na zewnątrz, a jednocześnie miękkiego wewnątrz mięsa.

w trakcie procesu pieczenia, woda dozowana jest ze zbiornika na dno piekarnika BEKO BIS14300BCS, skąd podciąga się pod postacią pary. Powiedz „do widzenia" zbyt twardym pieczeniom, suchemu indykowi czy przypieczonym zapiekankom.

Pieczenie wspomagane parą Ta technologia w piekarniku BEKO BIS14300BCS, sprawi, iż Twoja potrawa będzie soczysta, lecz chrupiąca mimo wybrania wysokich temperatur dla skrócenia czasu pieczenia. Para zagwarantuje zachowanie poprzez pieczoną potrawę słusznego poziomu wilgotności.

Pieczenie wspomagane jest parą wodną, która wyciąga się ze specjalnych otworów. Para jest świetna do uzyskania lśniącej skórki/skorupki chleba czy innych wypieków. Dodatkowo sprawia, iż wnętrze chleba jest bardziej miękkie i puszyste w kontraście do klasycznego pieczenia.

Wodę konieczną do działania funkcji uzupełnisz łatwo samodzielnie. Termoobieg Jednoczesne użycie grzałki owalnej i wentylatora zagwarantuje równe i optymalne dopieczenie każdej – choćby szczególnie dużej – potrawy.

Termoobieg pozwala na dodatkowo jednoczesne zastosowanie kilku stopni piekarnika BEKO BIS14300BCS, dzięki czemu realne jest upieczenie nawet kilku porcji na raz. Pieczenie 3D Pieczenie 3D w piekarniku BEKO BIS14300BCS, to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie części grzewcze i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw równocześnie. Funkcja Grill Funkcja grill w piekarniku BEKO BIS14300BCS, ta jest wspaniała do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.

Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy. Rozmrażanie użycie funkcji termoobiegu w piekarniku BEKO BIS14300BCS, pozwala ponadto na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw zapewniając efekt w ciągu kilku minut!

przeznaczony zbiornik na wodę Pojemnik na wodę w piekarniku BEKO BIS14300BCS napełnisz bez żadnego trudu, dzięki prostemu systemowi „naciśnij i wyciągnij". Wystarczy wlać do niego 300 ml wody, a następnie wprowadzić na miejsce – resztą pracy zajmie się piekarnik.

Dostęp do pojemnika jest niezwykle prosty – znajduje się on po lewej stronie panelu sterowania, więc nie musisz ponownie otwierać piekarnika. Instynktowny ekran semi-sensorowy intuicyjny ekran i praktyczne pokrętła nieskomplikowane zarządzanie piekarnikiem BEKO BIS14300BCS.

Dzięki nim szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Na dodatek wyświetlacz doskonale wpisuje się w progresywną estetykę produktu. Katalityczny system czyszczenia Specjalnie zaprojektowana, katalityczna tylna ściana piekarnika BEKO BIS14300BCS, zapobiegnie przywieraniu tłuszczu i ułatwi utrzymanie piekarnika w czystości.

Prowadnice teleskopowe Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem z piekarnika BEKO BIS14300BCS, unikając przypadkowego poparzenia. Miękkie zamykanie drzwi Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi piekarnika BEKO BIS14300BCS, zamykają się delikatnie, cicho i w wygodny sposób.

Możesz mieć pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich przez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki