• Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: czarny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 56 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 82 l
  • Rożen obrotowy: nie
  • Prowadnice: drabinkowe
BIR35402XMS

Piekarnik multifunkcyjny z funkcją PizzaPro, która nagrzeje go do temperatury 310 stopni i upiecze prawdziwą pizzę na specjalnym kamieniu. Na wyposażeniu komplet do pieczenia pizzy: kamień, a także drewniana łopatka. Technologia SURF. 82 l.Technologie
Klasa energetyczna A
Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja dbałości o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego.
Rozmrażanie
zastosowanie funkcji termoobiegu pozwala jeszcze na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!
Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki, a także termoobiegu osiągalne jest szybsze pieczenie! świetne do przygotowywania na przykład ciastek!
klasyczne pieczenie
Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując równocześnie. Jest to nieprzeciętne rozwiązanie do wypieku ciast, mięs oraz wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.
Prowadnice teleskopowe
Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.
Funkcja Slow Cooking
Przygotowanie pysznego posiłku wymaga cierpliwości. Funkcja SlowCooking spowalnia tempo pieczenia, żeby zachować soczystość, aromat i smak potrawy oraz jej wartości odżywcze. Żeby uzyskać chrupiącą skórkę można pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.
Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od we wnętrzu stworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu precyzyjniejszego umycia.
technika SURF
Oprócz nawiewu z wentylatora, gorące powietrze jest nawiewane w dodatku do środka komory także przez specjalne otwory wentylacyjne, umieszczone w bocznych ściankach. Dzięki temu potrawa jest pieczona bardziej równomiernie - zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ponieważ powietrze cyrkuluje na każdym z poziomów, osiągalne jest także jednoczesne pieczenie trzech rozmaitych potraw, bez mieszania się ich zapachów i aromatów.
objętośĆ XXL
Pomimo standardowych rozmiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników z wnętrzem XXL oferuje powiększoną objętość użytkową - aż 80 litrów. Pozwala to upiec wyjątkowo obfite danie czy przygotować obiad dla wielkiej rodziny. Dzięki zwiększonemu wnętrzu, użytkownik ma do dyspozycji aż 6 poziomów dla tac.
MIĘKKIE ZAMYKANIE DRZWI
Dzięki zaimplementowaniu specjalnych zawiasów, drzwi wybranych piekarników Beko zamykają się delikatnie, cicho i w wygodny sposób.
DRZWI Z NANOPOWŁOKĄ
Drzwi z szybą pokrytą od we wnętrzu nanopowłoką są wyjątkowo oporne na zabrudzenia i dłużej zachowują czystość, dzięki czemu niepotrzebne staje się uciążliwe szorowanie skomplikowanych do usunięcia pozostałości. Technika ta oznacza dla użytkownika oszczędność czasu i pieniędzy.
Grill
Opcja ta jest nadzwyczajna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.
Pieczenie 3D
Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie części cieplne i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają równocześnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala równocześnie piec kilka potraw – choćby do trzech zróżnicowanych dań może być przygotowywane bez mieszania się smaków i zapachów.
towar
marka
Kod producenta
BIR35402XMS
EAN
8690842045998
dane podstawowe Moc Fizyczne Panel sterujący
Sterowanie dotykowe
wyświetlacz elektroniczny
Funkcje techniczne
Brak informacji
Drabinkowe
Teleskopowe
Halogenowe
Lampy boczne
Tylne
Drzwi otwierane do dołu
Drzwi z pełnego szkła
Miękkie zamykanie drzwi
Tylna ściana katalityczna
zaimplementowane technologie
Wyposażenie
1 głeboka taca
1 typowa taca
1 taca do pieczenia
Taca druciana
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
222 50 14 14
Opis:
Beko S.ASerwis CentralnyFax/ 022 321 06 91e-mail: [email protected]adres: ul. Puławska 36602-819 WarszawaINFOLINIA: 222 50 14 14Czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00

Podobne produkty w kategorii Piekarniki