Beko BIM24400 Ocena produktu:

od 1349,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: czarny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 56 cm
  • Pojemność: 71 l
  • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
Oferty (3)
Opis produktu

Beko Piekarnik BIM24400BCS Dlaczego inni wybrali ten model? Klasa A+ nieprzeciętne dopasowanie Prowadnice teleskopowe Czyszczenie katalityczne Pieczenie 3D przejrzyj przed zakupem Najważniejsze atrybuty piekarnika BIM24400BCS Booster Funkcja Grill Miękkie zamykanie drzwi Rozmrażanie Blokada przed dziećmi Prowadnice teleskopowe Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i prosto wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.

Czyszczenie katalityczne Specjalnie zaprojektowana, katalityczna tylna ściana urządzenia zapobiegnie przywieraniu tłuszczu i ułatwi utrzymanie piekarnika w czystości. Pieczenie 3D Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie części grzejne i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw równocześnie. Booster szybkie nagrzewanie Booster to funkcja wyraźnie usprawniająca pieczenie.

Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła,błyskawicznie osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy trafnie wcześnie rozgrzać piekarnik.

Funkcja Grill Funkcja ta jest wspaniała do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.

Miękkie zamykanie drzwi Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi piekarnika Beko zamykają się delikatnie, cicho i w wygodny sposób. Możesz mieć pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich poprzez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.

Rozmrażanie wykorzystanie funkcji termoobiegu pozwala również na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw zapewniając efekt w ciągu kilku minut! Blokada przed dziećmi Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko.

uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy piekarnika. Poradniki Beko *filmy mają charakter poglądowy Pytania? #1 Czy każdy model piekarnika może być zabudowany w słupku? Tak, zwykle modele XXL(80-82L) zaleca się zabudować w słupku.

Pozostałe modele można bez problemu umieścić jednocześnie w słupku jak i pod blatem. #2 Czy mogę samodzielnie podłączyć piekarnik? Jeśli dany piekarnik ma wtyczkę do gniazdka, to jest to model do samodzielnego podłączenia do zasilania.

#3 Jak najlepiej czyścić piekarnik? W piekarnikach Beko zadbaliśmy o wygodę czyszczenia. Modele z pyrolizą spalają zabrudzenia na popiół, przez co czyszczenie nie wymaga detergentu. Modele z czyszczeniem katalitycznym zaprojektowane są tak, żeby do urządzenia nie przywierał tłuszcz.

Piekarniki mają także program czyszczenia parowego, który pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze. Oprócz tego tace piekarników można myć w zmywarce.

#4 Jakie rodzaje wyświetlaczy są przystępne w piekarnikach Beko? W piekarnikach Beko odszukamy spory dobór instynktownych wyświetlaczy, możemy zdecydować się na w pełnidotykowy panel sterowania(dostępny w 3 odmianach: wyświetlach graficzny, tekstowy, albo barwny LCD), natomiast dla entuzjastów tradycyjnych rozwiązań polecamy ekran semi-sensorowy wyposażony ponadto w praktyczne pokrętła pozwalające na nieskomplikowane zarządzanie piekarnikiem.

#5 Mam małe dziecko, czy piekarniki Beko mają stosowne zabezpieczenia? Piekarniki Beko posiadając blokadę przed dziecmi. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w technikę chłodych drzwi lub mechaniczną blokadę drzwi uniemożliwiającą przed przypadkowym ich otwarciem.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki