Amica ED57589BA Ocena produktu:

od 1989,99 PLN

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (3)
Opis produktu

Amica BakingPro System™ świetne wypieki to nie tylko kwestia umiejętności,głównie odpowiedniego piekarnika. Nowa kompozycja komory zapewnia znakomitą, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku.

dzięki czemu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora jest dodatkowo obszerniejsza i ma więcej stopni pieczenia – teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu!

większe są także blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie. Z BakingPro System™ możesz piec więcej, szybciej, lepiej i komfortowoj – a codzienne obowiązki staną się przyjemnością! OpenUp!™ - automatycznie otwierane drzwi Jak masz otworzyć piekarnik, kiedy w obu rękach trzymasz blachę…? Niech otwiera się sam!

AMICA wie, jakie są codzienne zapotrzebowania konsumentów - dzisiaj wystarczy, że delikatnie dotkniesz uchwyt - co możesz uczynić choćby łokciem - a drzwi piekarnika otworzą się samoczynnie! To wyjątkowo wygodne i niepowtarzalne rozwiązanie - bo przecież AMICA to ułatwienia naprawdę przydatne na co dzień.

A dzisiaj możesz mieć je w swej kuchni! Podświetlany uchwyt Goście się spóźniają, a potrawa stygnie… dzisiaj, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich.

O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię wytworny Podświetlany uchwyt – włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Ponadto pozwoli Ci to uniknąć poparzenia.

Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. WiFi - sterowanie smartfonem Czy przed wyjściem z domu niewątpliwie wyłączyłem piekarnik? bez dwóch zdań nie raz zadawałeś sobie takie pytanie. Dzisiaj, dzięki specjalnej aplikacji umożliwiającej zdalne sterowanie piekarnikiem i innymi urządzeniami podłączonymi do sieci, możesz posiadać nad nimi pełną kontrolę.

przy pomocy aplikacji nie tylko skontrolujesz status pracy piekarnika, ale także włączysz go, zanim wrócisz do domu, żeby po powrocie szybko przygotować ulubione danie. Nagrzew w 3 min. Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja pozwala na bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i posiadać pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas! Równomierne pieczenie na kilku poziomach Nowa kompozycja komory piekarnika zagwarantuje nadzwyczajną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku.

dzięki czemu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek jednocześnie! Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku poziomach naraz.

obfity zakres temperatur: 30°C - 280°C Uniwersalny pomocnik podczas przygotowywania posiłku...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki