Amica EB7551W Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Piekarniki
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 66 l
  • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
Oferty (5)
Opis produktu

Równomierne pieczenie Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zagwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, posiadając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.

Chłodny front (3 szyby w drzwiach) użycie szyby refleksyjnej i aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam zasadniczo zmniejszyć temperaturę drzwi piekarnika. Dzięki czemu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już za każdym razem bezpieczne.

Czyszczenie katalityczne Masz dość szorowania piekarnika? Mamy na to sposób! W piekarnikach Amica zaimplementowane zostały specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, przyciągają cząsteczki skażeń.

By oczyścić panele, starczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort. Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym bez dwóch zdań nie przepadasz.

By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste.

ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi albo rozwijając swoje zainteresowania. SoftClose - miękkie domykanie drzwi Za sprawą tego rozwiązania trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość!

Zawiasy wyposażone zostały w specjalne tłumiki, powodując, że drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem. SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni. Prędki nagrzew Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja zezwala na nad wyraz szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną albo umocniony grill, a także wentylator, wykorzystując w ten sposób całkowitą moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i posiadać pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas!

Programator sensorowy Ts Dużo się dzieje w kuchni? Nie masz głowy, by o wszystkim pamiętać? Nie musisz! Programator Ts zapamięta za Ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora!

I jeszcze poinformuje Cię o tym dźwiękiem! komfortowo ustawiasz czas pieczenia, korzystając z dotykowych sensorów na elektronicznym wyświetlaczu. Lecz to nie tylko wygoda, to też pewność, że Twoje dania się nie przypalą, choćby jeśli całkiem o nich zapomnisz.

Twoja kuchenka będzie pamiętać za Ciebie! Klasa energetyczna A Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty mają klasę energetyczną A.

Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną. Supergrill 2000 W Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to osiągalne! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz pokaźniejsze porcje mięsa, posiadając pewność,zawsze będą one miękkie wewnątrz z pysznie chrupiącą skórką.

liczba funkcji piekarnika: 10 lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Piekarniki Amica zostały wyekwipowane w najróżniejsze funkcje, w tym prędki nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotoanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Łatwy demontaż drzwi z pewnością wiesz, jak skomplikowane jest domycie drzwi i szyby piekarnika, stanowczo na krawędziach i w narożnikach. Drzwi w piekarnikach Amica zaopatrzone zostały w specjalne zawiasy umożliwiające nieskomplikowany i szybki demontaż.

dzięki temu możesz je zdjąć i bezpiecznie wyczyścić. Po zdjęciu drzwi zyskujesz także lepszy dostęp do komory piekarnika i możesz ją łatwo oczyścić. Drabinki boczne Piekarniki Amica to najczęściej praktyczne rozwiązania służące Twojemu komfortowi.

Drabinki boczne pozwolą Ci na proste i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. Drabinki możesz także umyć w zmywarce, unikając czasochłonnego szorowania.

A jeśli uznasz,Ci potrzeba prowadnic teleskopowych, dokonaj zakupu je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort! Przepisy na drzwiach Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to poręczny poradnik w zasięgu ręki – mieści dane o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki