Amica EB7541DB Ocena produktu:

od 878,00 PLN

oszczędzasz do 7%

 • Producent: Amica
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: czarny
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 57 cm
 • Klasa energetyczna: A
 • Pojemność: 65 l
 • Wymuszony obieg powietrza: tak
 • Chłodzenie obudowy: tak
 • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
Oferty (4)
Opis produktu

EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean EB7541DB FINEPiekarnik do zabudowyEB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanSprawdź, co możesz zyskać, wybierając piekarnikAmica EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanBezpieczeństwoChłodny front (3 szyby)Jeszcze niższa temperatura drzwi piekarnika, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych.Szyba refleksyjnaSwoboda korzystania z urządzenia i koniec obaw o bezpieczeństwo Twoich najbliższych.DesignPrzepisy na drzwiach dzisiaj możesz posiadać ulubione przepisy zawsze pod ręką!

Łatwy demontaż drzwiŁatwy i bezpieczny demontaż szyby piekarnika - bez konieczności wyjmowania całych drzwi!technologiaProgramator TsMożliwość pełnego sterowania urządzeniem, dzięki zaimplementowaniu programatora sensorowego Ts.liczba funkcji: 10Przydatne i komfortowe funkcje, które uczynią Twoją prace w kuchni jeszcze przyjemniejszą!KomfortProwadnice teleskopowe z funkcją StopSwoboda użytkowania i bezpieczeństwo, podczas wydobywania mocno obciążonych blach, dzięki Prowadnicom teleskopowym z funkcją Stop.objętość XXLŁatwiejsze przyrządzanie sporych porcji potraw, dzięki rozszerzonej obszerności piekarnika.PiekarnikPodświetlaniePiekarnikPodświetlanie01Przepisy na drzwiach ergonomiczny poradnik w zasięgu ręki – mieści informacje o typu potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.02Chłodny front (3 szyby)Utrzymuje bezpieczną temperaturę zewnętrznej szyby piekarnika, ograniczając do minimum ryzyko poparzenia.03Szyba refleksyjna Wybierz piekarnik Amica i wypróbuj użytą w nim wewnętrzną szybę refleksyjną, która pozwala obniżyć temperaturę na froncie piekarnika aż o 15%!04Łatwy demontaż drzwi Drzwi w piekarnikach Amica wyekwipowane zostały w specjalne zatrzaski umożliwiające przystępny i szybki demontaż.01Równomierne pieczenieDzięki funkcji możesz przygotować dużą porcję wypieków i posiadać pewność, iż będą one równo zarumienione i wypieczone.02Emalia łatwoczyszcząca Easy CleanZastosowanie Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean wpływa nie tylko na estetykę wnętrza - dzięki niej bezproblemowo utrzymasz urządzenie w czystości.03Prowadnice teleskopowe z funkcją StopDzięki nim możesz w pełni bezpiecznie i bez ryzyka wsunąć, a następnie wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

04Drabinki boczneDrabinka suszarnicza pozwoli Ci na luźne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie i zostanie zniszczona.Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.Programator TsJedno urządzenie, niemało możliwości!Czy posiadanie wsparcia podczas przygotowania posiłku nie byłoby przyjemną odmianą? Wybierz programator sensorowy Ts z wygodnym wyświetlaczem LED i przekonaj się, iż jest to realne!

Jest on wyposażony także w przydatne funkcje opóźnionego startu, nastawy czasu działania i minutnika. Dodatkowo, zapewniamy, że utrzymanie panelu czystości nie będzie dla Ciebie problemem!Równomierne pieczenieFunkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygodyNieudany wypiek? Myślisz, że to się zdarza każdemu? Wybierz piekarnik marki Amica i przekonaj się, iż nie musi dłużej tak być!

Rozwiązanie, które wykorzystano w urządzeniach umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Właśnie, dzięki czemu przygotujesz choćby spore porcje wypieków i będą one równo zarumienione i wypieczone.Emalia łatwoczyszcząca Easy CleanŁatwe czyszczenie urządzenia z myślą o komforcie użytkowaniaSzukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na nietrudne czyszczenie piekarnika? Wybierz emalię łatwoczyszczącą Easy Clean.

To rozwiązanie wpłynie nie tylko na estetykę wnętrza urządzenia,na dodatek na łatwość wykorzystywania - dzięki gładziutkiej powierzchni, możesz wygodnie wyczyścić piekarnik.Prowadnice teleskopowe z funkcją StopŁatwe użytkowanie dla Twojego komfortuMartwisz się,w trakcie wysuwania z piekarnika rozgrzanej blachy z gorącym daniem, dojdzie do poparzenia lub choćby upuszczenia jej? Postaw na piekarnik Amica i przekonaj się, iż nie musi być to dłużej Twój problem!

Jest to realne, dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, wyposażonym w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Teraz możesz bez obaw wsunąć, a następnie wysunąć także solidnie obciążone blachy.Klasa energetyczna A+Troska o środowisko naturalne, a także niskie rachunkiNa pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że klasa energetyczna jest jednym z najszczególniejszych aspektów wyboru sprzętu kuchennego? Oznaczenie, wyrażone za pomocą symbolu litery alfabetu odnajdziesz na etykiecie - powie Ci ona, czy informacje urządzenie jest energooszczędne, a także przychylne dla środowiska!fotografie i filmy w sekcji "Opis artykułu" mają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć starannego modelu produktuDaj się zaskoczyć mnogością funkcji piekarnikaAmica EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanProgramator TsRozwiń W kuchennych czynnościach, wsparciem będzie dla Ciebie Programator sensorowy Ts z wyświetlaczem LED.

posiada on pomiędzy innymi funkcję opóźnionego startu, nastawę czasu działania piekarnika i minutnik.ilość funkcji: 10Rozwiń Piekarniki Amica pozostał

Podobne produkty w kategorii Piekarniki