Amica EB6541 Ocena produktu:

od 739,00 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Piekarniki
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 66 l
  • Prowadnice: teleskopowe
Oferty (4)
Opis produktu

Równomierne pieczenie Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, posiadając pewność, iż będą one równo zarumienione i wypieczone.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. Aby ułatwić cykl czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu.

Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania. Chłodny front (3 szyby w drzwiach) zastosowanie szyby refleksyjnej oraz aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam zasadniczo zniżyć temperaturę drzwi piekarnika.

dzięki temu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już za każdym razem bezpieczne. Szybki nagrzew Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja pozwala na bardzo prędkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną albo usztywniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i posiadać pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas!

Programator sensorowy Ts Dużo się dzieje w kuchni? Nie masz głowy, żeby o wszystkim pamiętać? Nie musisz! Programator Ts zapamięta za Ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a choćby go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora!

I jeszcze poinformuje Cię o tym dźwiękiem! wygodnie ustawiasz czas pieczenia, korzystając z dotykowych sensorów na elektronicznym wyświetlaczu. Lecz to nie tylko wygoda, to również pewność, że Twoje dania się nie przypalą, nawet jeśli całkiem o nich zapomnisz.

Twoja kuchenka będzie pamiętać za Ciebie! Klasa energetyczna A Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technice rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty mają klasę energetyczną A.

Najwyższa klasa energetyczna A zapewnia najniższe rachunki za energię elektryczną. Supergrill 2000 W Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to możliwe! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz pokaźniejsze porcje mięsa, mając pewność,za każdym razem będą one miękkie we wnętrzu z pysznie chrupiącą skórką.

Łatwy demontaż drzwi na pewno wiesz, jak trudne jest domycie drzwi i szyby piekarnika, szczególnie na krawędziach i w narożnikach. Drzwi w piekarnikach Amica zaopatrzone zostały w specjalne zawiasy umożliwiające nieskomplikowany i prędki demontaż.

dzięki temu możesz je zdjąć i bezpiecznie wyczyścić. Po zdjęciu drzwi zyskujesz także ulepszony dostęp do komory piekarnika i możesz ją prosto oczyścić. Drabinki boczne Piekarniki Amica to z reguły praktyczne rozwiązania służące Twojemu wygodni.

Drabinki boczne pozwolą Ci na nietrudne i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. Drabinki możesz także umyć w zmywarce, unikając czasochłonnego szorowania.

A jeśli uznasz,potrzebujesz prowadnic teleskopowych, kup je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort! Przepisy na drzwiach Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to funkcjonalny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o typu potrawy, temperaturze, poziomie, a także czasie pieczenia.

Prowadnice teleskopowe Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie.

Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i solidnie obciążoną blachę.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki