Amica AMMB44E2GCB Ocena produktu:

od 2098,99 PLN

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Piekarniki
Oferty (3)
Opis produktu

Termoobieg Funkcja Termoobiegu pozwoli Ci nie tylko równomiernie podgrzać, ale także upiec czy ugotować potrawę. Będzie ona zawsze znakomicie podgrzana jednocześnie na zewnątrz, jak i we wnętrzu. Satysfakcja gwarantowana!

Soft Close - miękkie domykanie Za sprawą tego rozwiązania trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość! Zawiasy wyekwipowane zostały w specjalne tłumiki, sprawiając, iż drzwi automatycznie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem.

SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni. Sterowanie Sensorowe Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Szybciej odszukasz i ustawisz pożądany program, korzystając z dotykowych sensorów zamiast charakterystycznych pokręteł i mechanicznych przycisków.

Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu sterowania, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości – bo brak zakamarków to brak miejsca na brud. Steruj z przyjemnością! Programy gotowe Czy dobór stosownej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż i wybierz jeden z programów gotowych.

Prosto i wygodnie. Oświetlenie halogenowe Otwieranie drzwi piekarnika w trakcie pieczenia nie należy do czynności bezpiecznych i przyjemnych. Mimo to piekącą się potrawę trzeba jakoś kontrolować. Zainstalowane wewnątrz urządzenia halogeny, rozświetlają komorę.

Dzięki nim stan upieczenia potrawy sprawdzisz, zaglądając poprzez szybkę, bez konieczności otwierania drzwi piekarnika. Wygodnie i bez utraty ciepła, która mogłoby skutkować niedopieczeniem. Wnętrze ze stali nierdzewnej Wysoka jakość i bezusterkowość to niewątpliwie podstawowe kryteria, którymi kierujesz się, wybierając sprzęty do swojej kuchni.

Kuchenki mikrofalowe Amica spełnią Twoje kryteria. Ich wnętrza tworzone zostały ze stali nierdzewnej, która jest niepodatna na uszkodzenia i istotnie ułatwia czyszczenie. Amica to komfort na lata! ChildLock z całą pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia sprzętu kuchennego.

Dzięki blokadzie zastosowanej w piekarnikach kompaktowych Amica pousuwasz takie ryzyko. Żeby włączyć albo wyłączyć blokadę, wybierz odpowiednią kompilację przycisków na panelu sterowania. Blokada będzie szczególnie {pomocn|przydatn)a, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia.

Rozmrażanie czasowe Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a mikrofala Amica szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii.

Zawsze na czas. Rozmrażanie wagowe Masz ochotę na pizzę, ale jest ona zamarznięta na kość. Żaden problem. Ustaw wagę, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze czas oraz moc rozmrażania. Dzięki rozmrażaniu wagowemu nie tylko szybko rozmrozisz potrawę, ale także unikniesz jej przegrzania.

Kuchenki mikrofalowe Amica to morze korzyści. Obrot...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki