Vordon 7 Truck EU

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Nawigacja GPS 7" TRUCK


Funkcje i możliwości

Odświeżone oprogramowanie nawigacji zostało rozszerzone o system kontroli dopuszczalnego nacisku na oś, a także wysokość pojazdu. Koniec z trasami poprzez niebezpiecznie niskie przejazdy czy mosty z limitami wagi.

Mapy - pełne odblokowanie!

Posiadamy jedną z najbardziej szczegółowych map Europy wykorzystaną w naszym urządzeniu VORDON. Urządzanie posiada możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych takich jak:

- AutoMapa,
- IGO,
- TOMTOM.

rewelacyjna jakość

Nawigacja VORDON zaopatrzona w ekran o przekątnej 7’’ z systemem Bluetooth, Procesorem 800 MHz, 256 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash, gniazdem kart microSD, gniazdem mini USB, transmiterem FM. AV IN - możliwość podpięcia kamery cofania.

Multimedia

zastosowany odtwarzacz muzyczny obsługujący WMA9, WAV, wbudowany odtwarzacz video obsługujący WMV, ASF, AVI. Możliwość przeglądania plików TXT oraz obrazów w formacie JPG, GIF, BMP, i PNG

Omijaj korki

Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób, aby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bieżąco zmienia drogę tak, aby móc swobodnie poruszać się po zakorkowanym mieście.

Koniec z płaceniem mandatów!

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

Łatwy w wykorzystywania

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - starczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem niezwykle momentalnie wyruszysz w trasę.

Transmiter FM

Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu przy pomocy wbudowanego transmitera FM w GPS VORDON. Przystępne podłączenie pozwoli Ci cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami

Estetyczna, miła w dotyku pokrywa urządzenia stworzona jest z miękkiej gumy

która świetnie wpasuje się do wnętrza każdego samochodu.

W komplecie:

- Nawigacja GPS 7",
- Zasilacz samochodowy
- Uchwyt samochodowy na szybę,
- Rysik,
- kabel USB do transmisji z komputerem,
- Kompletna instrukcja w języku polskim.


Instrukcja obsługi do pobrania >>TUTAJ<<
https://dmtrade.pl/katalogi/dignity/nawigacja/truck7/instrTRUCK7.pdf

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa