Garmin DriveSmart 55 MT-S EU Ocena produktu:

od 629,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala, a także funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest idealnym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają świeże przygody w trakcie podróży.

wyekwipowane w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala oglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje poprawny pas ruchu dla wybranej trasy, a błogi głos oferuje uzupełniającą pomoc. Dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można łatwo aktualizować mapy i oprogramowanie bez wykorzystania komputera.

Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technikę Bluetooth. By zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach prędkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

Urządzenie DriveSmart 55 MT-S mieści fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa