Garmin DriveLuxe 50 LMT EU

chwilowy brak towaru

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5.1 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa

Wysokiej klasy urządzenie nawigacyjne GPS z funkcjami telefonicznymi Wysokiej klasy urządzenie nawigacyjne z 5-calowym wyświetlaczem, lśniącą metalową obudową i zasilanym uchwytem magnetycznym detalowe mapy Europy z darmowymi i bezterminowymi¹ aktualizacjami map i komunikatów drogowych² Kliknij tutaj, by zobaczyć zasięg mapy dla tego towaru Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych poprzez aplikację Smartphone Link i przystępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej Ci potrzeba.

Bluetooth® zezwala na prowadzenie rozmów poprzez pakiet głośnomówiący³ i wydawanie poleceń głosowych urządzeniu nawigacyjnemu Ostrzeżenia dla kierowcy rozszerzające świadomość sytuacyjną, w tym dane o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc Personalizowane powiadomienia z telefonu4 umożliwiają wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych i innych alertów aplikacji bezpośrednio na ekranie urządzenia nawigacyjnego wykwintne wzornictwo Dzięki stylowej, błyszczącej metalowej obudowie urządzenie DriveLuxe ma wyszukany wygląd, który komponuje się z wnętrzem każdego pojazdu.

Zasilany uchwyt magnetyczny bezpiecznie trzyma i ładuje urządzenie DriveLuxe w trakcie jazdy. Z urządzenia można korzystać w dwóch położeniach: w poziomie i w pionie. Urządzenie DriveLuxe rozpoznaje, jak pozostało obrócone i stosownie dostosowuje sposób wyświetlania informacji na ekranie.

Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne w trakcie rutynowych dojazdów Urządzenie nawigacyjne GPS Garmin DriveLuxe ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, co ma namawiać do bezpiecznej jazdy i rozszerzać świadomość sytuacyjną.

dostępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt i wielu innych miejscach. Dodatkowo urządzenie Garmin DriveLuxe powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół.

Odbieraj dane o pobliskich kamerach nadzorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle5 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze6.

w trakcie długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu7 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Funkcja „Przed tobą" przystępne przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.

Mów do Garmin DriveSmart Urządzenie Garmin DriveLuxe obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveLuxe za pomocą głosu, by móc trzymać ręce na kierownicy. Rozbudowane funkcje łączności Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np.

smartfon) z urządzeniem Garmin DriveLuxe, żeby prowadzić rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveLuxe. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, by sięgnąć po telefon.

Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Żeby otrzymywać dane w czasie rzeczywistym, np.

o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link8, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveLuxe ze zgodnym smartfonem. Nieskomplikowana nawigacja przez niełatwe skrzyżowania dynamiczny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje poprawny pas ruchu dla wybranej trasy, a miły głos oferuje uzupełniającą pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zagwarantuje detalowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry.

A także widok skrzyżowań PhotoReal, który realistycznie wyświetla skrzyżowania wraz z otaczającym krajobrazem. Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych Usługa aktualnych informacji drogowych producenta Garmin przesyłanych poprzez aplikację Smartphone Link pozwala zwiększyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy wyłącznie tego potrzebujesz*.

dzisiaj już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz także unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd.

Częstotliwość aktualizacji informacji co 1 minutę powoduje,za każdym razem wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wskazanej poprzez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją.

Usługa aktualnych danych drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, iż reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy). Starczy sparować zgodne urządze..

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa