DVD-REC ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS ZŁOTY SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen (4712900714616)

chwilowy brak towaru

  • Producent: ASUS
  • Kategoria: Napędy optyczne

Asus ZenDrive U9M (SDRW-08U9M-U) to zewnętrzna nagrywarka DVD ultra-slim z obsługą interfejsów USB Type-C i Type-A. Dołączone dwa kable pasują do wielu notebooków, w tym jednocześnie PC, jak i Macbook. Oferowany w trzech stylowych kolorach wspaniale będzie komponował się z innowacyjnymi laptopami.Korzyści:Kompatybilność z systemem Windows i MacW komplecie są dwa kable do interfejsów USB Type-C oraz Type-AObsługa technice M-Disc – archiwizowania danych na 1000 latPrędkość zapisu DVD: 8xUltrawąska obudowa o grubości 13 mmRozwiązanie Nero BackItUp do tworzenia kopii zapasowych dla urządzeń AndroidUltrawąska obudowa idealnie pasuje do ZenBookaASUS ZenDrive U9M to zewnętrzna nagrywarka DVD ultra-slim z obsługą interfejsów USB Type-C oraz Type-A, na dodatek w komplecie są dwa kable do transmisji informacji z PC i Maca.

Jej wymyślne wzornictwo inspirowane filozofią Zen z koncentrycznymi cienkimi kręgami wyróżnia piękną estetykę sprzętu.Kompatybilność z dwoma interfejsamiASUS ZenDrive U9M oferuje dwa kable, których interfejsy USB Type-C oraz Type-A pasują do wielu laptopów, w tym jednocześnie PC, jak i Mac.

Obustronne gniazdo Type-C gwarantuje wygodę podłączania dowolną stroną wtyczki i pozwala na ultraszybki transfer informacji z kompatybilnych urządzeń.Zapisz Swoje cenne wspomnienia na 1000 latASUS ZenDrive U9M obsługuje rozwiązanie M-DISC do zapisywania informacji w jakości archiwalnej, zaprojektowane dla ochrony najcenniejszych wspomnień użytkowników zapisanych w plikach cyfrowych, takich jak zdjęcia rodzinne i filmy domowe.

w porównaniu do dysków twardych, pamięci flash i innych nośników, które znamionują się żywotnością około 8 lat, płyty DVD zapisane w technice M-DISC, która polega na wypalaniu informacji na warstwie twardej jak kamień i odpornej na działanie skrajnych czynników zewnętrznych, są w stanie przechowywać Twoje wspomnienia i ważne dane przez 1000 lat albo więcej.najszczególniej bezusterkowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowychNagrywarka ASUS ZenDrive U9M gwarantuje kompletne, nietrudne w obsłudze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych.

intuicyjne, załączone programy Cyberlink Power2go 8, a także PowerBackup ułatwiają cykl wypalania płyt i proponują opcjonalne funkcje szyfrowania danych,chronić Twoje prywatne pliki. Oprócz tego gwarantują także automatyczne tworzenie kopii zapasowych informacji.

ZenDrive U9M proponuje w dodatku aplikację Nero BackitUp do tworzenia kopii zapasowych z maszyn z systemem Android. Wszystkie te innowacyjne funkcje razem, bronią Twoje informacje i minimalizują ryzyko ich utraty, co zagwarantuje Ci spokój ducha.

Podobne produkty w kategorii Napędy optyczne