Bosch KIN86KS30 Ocena produktu:

od 2694,99 PLN

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Lodówki do zabudowy
 • Wysokość: 177 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A
 • Klasa klimatyczna: SN-ST
 • Pojemność całkowita: 251 l
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Ilość agregatów: 1
 • Obustronny montaż drzwi: nie
 • Oświetlenie wewnętrzne: tak
Oferty (2)
Opis produktu

Gdy brakuje czasu na codzienne zakupy, w Twojej chłodziarko-zamrażarce muszą się bez trudu zmieścić przywożone raz w tygodniu obfite zapasy. Powinny również zachować dobrą kondycję i świeżość dopóki to osiągalne.

Serie | 4 z szufladą VitaFresh spełnia te wymagania, oferując optymalne miejsce na owoce i warzywa. Tu żywność pozostanie świeża bezapelacyjnie dłużej – dzięki regulacji poziomu wilgotności. Pozostałe cechy ustawisz i odczytasz na funkcjonalnym wyświetlaczu TouchControl.

Najważniejsze cechy urządzenia Definitywny koniec z rozmrażaniem. Urządzenia z klasą wydajności energetycznej A++ są bardzo oszczędne. Zniża temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych produktów.

Oszczędza energię i nie wznosi temperatury. Wygodna regulacja z górnym panelem kontrolnym. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem W modelach z funkcją NoFrost wilgoć obecna w powietrzu zbiera się na środkowym parowniku zamiast posiadać się w środku urządzenia albo na produktach.

Ten agregat chłodniczy, który eliminuje ciepło z obszaru zamrażania, okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu. Powstałe wówczas skropliny są usuwane na zewnątrz urządzenia i odparowywane ze specjalnego zbiornika dzięki ciepłu sprężarki.

zmniejsza to poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera. Dzięki czemu nie musisz się już martwić rozmrażaniem. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem W modelach z funkcją NoFrost wilgoć obecna w powietrzu zbiera się na środkowym parowniku zamiast mieścić się w środku urządzenia lub na produktach.

Ten agregat chłodniczy, który usuwa ciepło z obszaru zamrażania, okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu. Powstałe wówczas skropliny są usuwane na zewnątrz urządzenia i odparowywane ze specjalnego zbiornika dzięki ciepłu sprężarki.

ogranicza to poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera. Dzięki czemu nie musisz się już martwić rozmrażaniem. Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki dużej ilości nowych towarów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

uniemożliwia to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu adekwatnej temperatury urządzenie przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy.

Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki dużej ilości nowych towarów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

uniemożliwia to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu adekwatnej temperatury urządzenie przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy.

Oświetlenie LED - wyśmienicie oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Doskonały przegląd zawartości komory chłodziarki gwarantuje połączenie dwóch źródeł światła. Górny reflektor LED nieprzeciętnie uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej zapewniają równomierne oświetlenie wszystkich pozostałych poziomów i zakamarków wnętrza.

znacznym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Oświetlenie LED - wspaniale oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Świetny przegląd zawartości komory chłodziarki gwarantuje połączenie dwóch źródeł światła.

Górny reflektor LED nadzwyczajnie uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej zapewniają równomierne oświetlenie wszelkich pozostałych stopni i zakamarków wnętrza.

dużym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej i firma pierwszego wyboru w kategorii pokaźnego AGD w Europie.

Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej i marka pierwszego wyboru w kategorii szerokiego AGD w Europie. Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Elektroniczne sterowanie W chłodziarko-zamrażarkach Bosch elektroniczna regulacja temperatury przy pomocy wyświetlacza LED to dla maszyn wolnostojących kanon.

Pozwala starannie ustawić temperaturę. Klasa produktywności energetycznej A++ Urządzenia z klasą produktywności energetycznej A++ są nad wyraz oszczędne. Zapewniają do 40% mniejsze zużycie energii niżeli porównywalne urządzenia klasy A.

Szuflada BigBox Szuflada na mrożonki BigBox upraszcza składowanie pojemników i obszernych mrożonek.

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy