Lenovo 81FV0167PB

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 81FV0167PB
 • Przekątna ekranu: 15 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: GeForce GTX 1050
 • Funkcje: bluetooth, podświetlana klawiatura
 • Grubość: 2.42 cm

Lenovo Premium Care

Zarejestruj zakup dowolnego artykułu Lenovo Legion albo Lenovo Yoga linii 500/700/900 w ciągu 30 dni od momentu zakupu, korzystając z formularza na stronie https://lenovopremiumcare.pl/

w przypadku wystąpienia usterki, skorzystaj z Centrum Serwisowego Lenovo zgłaszając naprawę w systemie door-to-door.

Jeśli Twój komputer nie zostanie naprawiony w terminie 5 dni roboczych, otrzymasz zwrot wartości zakupu i naprawiony sprzęt.

Promocja obowiązuje dla zamówień zrealizowanych do 31.12.2019.

Regulamin promocji: http://files.lenovopolska.pl/lenovo-premium-care-regulation.pdf


Legion Y530 - zupełnie nowa jakość

Ten notebook z ekranem o przekątnej 15,6 cala idealnie łączy wydajność i mobilność, zaspokoi więc wszelkie zapotrzebowania graczy. Jego bardzo kształtna kompozycja i elementy najnowszej generacji zapewniają olbrzymie możliwości. Laptop Lenovo Legion Y530 został zoptymalizowany pod względem chłodzenia, żeby mniej się nagrzewać i działać ciszej. Wyekwipowano go także w pełnowymiarową klawiaturę z białym podświetleniem. To urządzenie wyprodukowane z myślą o użytkownikach, którzy chcą grać niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Legion Y530-15ICH - rozwiązania dla graczy

W laptopie Lenovo Legion Y530-15ICH znajduje się mocny układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1050M, zaopatrzony w 4GB pamięci. Z racji tego, iż karta ta korzysta z własnych zasobów, jest w stanie zapewnić płynną grafikę w wymagających grach i aplikacjach do obróbki plików graficznych. Dzięki temu dostajesz wyraźny obraz, bez względu na to czy oddajesz się rozrywce, edytujesz filmy, czy wytwarzasz własne treści. Korzystanie z multimediów na co dzień i w pracy na tym notebookie będzie pokaźnie skuteczniejsze.

skuteczność w każdych warunkach

Znajdujący się w notebookie Lenovo Legion Y530-15ICH procesor Intel zapewni Ci wzrost produktywności, który od razu zauważysz, zwłaszcza w trakcie korzystania z kilku programów w tym samym czasie. Dzięki nowoczesnej technologii możesz prcować wielozadaniowo na swoich zasadach. Jeśli uwielbiasz gry, to przygotuj się na potężne wrażenia – Legion Y530 dostarczy Ci rozrywki na niemało godzin.

Legion Y530-15ICH - genialny do multimediów

Jasny ekran i obfity kąt widzenia sprawiają, że filmy na ekranie modelu Y530-15ICH będą wyglądały zachwycająco. Zachwyć się wyraźnymi szczegółami i naturalnie odwzorowanymi kolorami. Dobiegający z głośników Harman dźwięk Dolby Home Theatre zaskoczy Cię bogactwem subtelnych odcieni brzmieniowych i potężnymi basami. Od razu przeniesiesz się w samo centrum akcji.

WIĘCEJ MIEJSCA NA TWOJE PLIKI

Pojemny dysk 1TB pozwoli Ci przechowywać ulubione filmy, muzykę, zdjęcia i gry bez obawy, iż zabraknie na wszystko miejsca. Nie musisz wydawać pieniędzy na uzupełniające dyski przenośne czy martwić się opłacaniem abonamentu za trzymanie informacji w chmurze. Stwórz linię fotografii lub ulubionych piosenek na komputerze i miej do niej bezzwłoczny dostęp w każdej chwili.

Podobne produkty w kategorii Laptopy