Lenovo IdeaPad 81C7004EPB

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 81C7004EPB
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci
 • Grubość: 2.17 cm

rewelacyjna wydajność w połączeniu z elegancką stylistyką IdeaPad 720, z ładnym wykończeniem z polerowanego aluminium, łączy zaawansowaną sprawność z wyśmienitą stylistyką. To wielki krok naprzód w porównaniu z IdeaPad 520 – ten solidny notebook proponuje szybszy i pokaźniejszy dysk i niezwykle wydajny układ graficzny dla gracza takiego jak Ty.

wyświetlacz 15,6 cala z nad wyraz wąską ramką gwarantujący żywe barwy i obszerny kąt widzenia sprawia, że możesz grać z równym zaangażowaniem, co pracować. Nie ograniczaj się. Zoptymalizowana konstrukcja z perfekcyjnym wykończeniem IdeaPad 720 ma obudowę nowej konstrukcji o polerowanych metalowych powierzchniach i subtelnie zaokrąglonych krawędziach.

Obróbka przy użyciu tych samych rozwiązań, które służą do kształtowania i polerowania diamentów, daje w rezultacie wyszukany, stylowy laptop. Produktywny i szybk Jak najlepiej wykorzystaj swój czas i energię dzięki procesorom Intel Core i innowacyjnym dyskom.

W przeciwieństwie do IdeaPad 520 w tym modelu można wybrać konfigurację z pojemnym dyskiem HDD SATA (do 2 TB), wydajnym dyskiem SSD PCIe (do 512 GB) lub zespoić ich zalety w hybrydowym komplecie SSD PCIe 256 GB oraz HDD SATA 1 TB.

dzisiaj możesz uruchamiać komputer, używać aplikacji i przesyłać pliki szybciej aniżeli dotąd. Powiększ efektywność dzięki Intel Optane IdeaPad 720 można wyposażyć w pamięć Intel Optane 16 GB – to nowe rozwiązanie rozpoznające pliki i aplikacje, z których korzystasz zwykle, i pozwalające na szybsze ich otwieranie i stosowanie poprzez zapisanie ich w specjalnych układach.

dzięki czemu możesz wyszukiwać pliki cztery razy szybciej, uruchamiać gry 67% szybciej i robić szybciej sporo innych rzeczy. To nietrudny, niedrogi sposób rozszerzenia możliwości swojego systemu i optymalizacji zastosowania energii.

produktywność godna komputera do gier Możliwość wyboru solidnej asygnowanej karty graficznej AMD Radeon RX 560 powoduje, iż IdeaPad 720 gwarantuje do 2,5x pokaźniejszą produktywność niż poprzednie generacje. Dedykowana karta graficzna wykorzystuje własny procesor, więc możesz między innymi grać w nowoczesne gry, wytwarzać filmy czy edytować fotografie bez pogorszenia efektywności procesora głównego czy zużycia energii.

Zrób więcej każdego dnia dzięki Windows 10 IdeaPad 720 oferuje Windows 10 – system z wieloma nowymi, interesującymi funkcjami. Nie wiesz, do jakiej iść restauracji? Podpowie Ci to Cortana, Twoja własna cyfrowa asystentka uruchamiana głosem.

Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i usług,zawsze podsunąć Ci właściwą odpowiedź. Co najważniejsze, działa ona we wszystkich Twoich urządzeniach Windows 10, co widocznie upraszcza organizację.

Tylko te aplikacje, które wybierzesz Dzięki narzędziu Lenovo App Explorer wybierasz tylko potrzebne aplikacje. Usunęliśmy wszystkie aplikacje firm innych aniżeli Lenovo, poza dwiema: McAfee LiveSafe oraz Microsoft Office.

To prosty i bezpieczny sposób personalizowania lapto...

Podobne produkty w kategorii Laptopy